N8 tv ye baglama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
candost38tr

candost38tr

Üye
    Konu Sahibi
N8 tv ye baglama
n8 telefonu tuplu tv ye baglayamıyorum.aksesuar desteklemıyor dıyor.sunu belırteyım usb gırıslı lcd tv ye baglama kablosu degıl onu bılıyorum.kulaklık gırısıne gıren ve sarı kırmızı beyaz jark gırıslı uclardan bahsedıyorum.n8 de sadece lcd tv gırısı oldugu ıcınmı aksesuar desteklemıyor acaba kutusundan cıkmıstı zaten tv baglama usb kablasu.kulaklık ses cıkısından ve uc tane ucu bulunan jark gırıslı kabloyla baglayamazmıyım neden aksesuar desteklemıyor dıyor anlamadım.....

_ardaa

_ardaa

Üye
Ayarlar, telefon, aksesuarlar kısmına gir tv çıkışına basılı tut varsayılan yap, bir de eğer belle kullanıyorsan onun da etkisi var kulaklık girişi ile ilgili sorunları var belle'nin olmazsa tam oturtma çevir falan dene bir şeyler destekliyor çünkü.

candost38tr

candost38tr

Üye
    Konu Sahibi
ses gırısıne kabloyu taktıgımda mesela sarı kabloyu beyaz yuvaya beyazı kırmızıya kırmızıyı sarı gırıse takıyorum telefon ekranının ustune tv seklı gelıyor fakat tvnın kumandasından av1 av2 rgs vhf gıbı yerlere gelıyorum ekrana bısey cıkmıyor

_ardaa

_ardaa

Üye
O zaman yerlerini değiştir, sarı kırmızıya beyaz sarıya kırmızı beyaza öyle dene

benighted

benighted

Üye
c7 de de bazen oluyordu anna da belleye geçince ben de özellik desteklenmiyor hatası almaya başladım belleden kaynaklanıyor olabilir.

candost38tr

candost38tr

Üye
    Konu Sahibi
galıba belleden kaynaklanıyor umarım bu eksıklıklerı bır guncellemeyle yoluna koyarlar

sek07

Üye
ben n8 i bellede bağldım tüplü tv ye herhangi bir problem yoktu :)

wolf 26

wolf 26

Üye
ben n8 i bellede bağldım tüplü tv ye herhangi bir problem yoktu :)

arkadaşım nasıl yaptığını anlatırmısın bağlantı aparatı nasıl ve nereden bulurum yardım edersen sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt