N8 i Mouse ve Klavye ile Kullanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esmer852

Üye
    Konu Sahibi
N8 i Mouse ve Klavye ile Kullanmak
Arkadaşlar internetteki videolarda N8 e usb den klavye ve mouse takılıyo.Bunu kendi n8 imde denedigimde usb cıhazını baglayın diye bi hata veriyo ama usb ve telefonları çalıstırıyo.mause ve klavyeyi ndn çalıstırmadıgı hakkında bana bilgi verebilecek warmı???

SuaT6027

SuaT6027

Üye
arkadasım her mouse calıstıramayabılıyor.. bunun neye baglı oldugunu bılmıyorum ama bendekı kablosuz mousu baglayınca calısmıyo kablolu kotu bı mouse var onu calıstırıyor.. baska bır mouse dene derım..

esmer852

Üye
    Konu Sahibi
tmm saol

u_cosar

u_cosar

Üye
ben c6-01 de kablosuz mouse denedim çalıştı.

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
microsoft un wireless faresini kullanıyorum çalışıyor ama bana çok dandik geldi yani çok kasarak çalışıyor normalde telde kasma yok ama mouse takınca hareketleri hemen algılamıyor

esmer852

Üye
    Konu Sahibi
tmm Sagolun telefona herhangi gi zqrar wermiyo demi asırı akım filen yakmıo demi teli ... bid baska neler baglıosunuz usb dn deneyen warmı daha değişik şeyler baglayan warmı

SuaT6027

SuaT6027

Üye
kardesım 250 gb lık harıcı dısk ve normal flash bellek bagladım.. kalvye ve mouse dısında bunları bagladım.. ama bılmıyorum dıger arkadasları..

esmer852

Üye
    Konu Sahibi
Tmm Arkadaşım saol verdiğin bilgiler için

SuaT6027

SuaT6027

Üye
ne demek kardeşim bir beğeni yeter :D

• Beğen
Tepkiler: esmer852 ve Kurtuluş40

esmer852

Üye
    Konu Sahibi
hemen üstad

Tracy35

Tracy35

Üye
tek maus bagladım mause kademe kademe gıtmeye basladı gıttım dun a4tech klavye maus aldım kablosuz aldım sıft n8 için Suan taktım akıcı kulanabılıyom sırf denemek için bide lcd baglıyom 2 pc oluyor :D deneme yaptım oyunu açınça klavye maus devre dişi kalıyor gerı kalan herseyde çalisiyor birtek oyunda calişmıyor kasmada yok

esmer852

Üye
    Konu Sahibi
ben alıcamda aytech in mi mause klavyesini önerirsin

Tracy35

Tracy35

Üye
ben alıcamda aytech in mi mause klavyesini önerirsin

ben aldım A4TECH model GL-100 kablosuz klavye maus tek giriş memunum ama Yınede Bak arastır hosuna Giden Bişi olursa daha ıyısını al Derim

uribaju

uribaju

Üye
benim mouse oyunlarda da çalışıyo :D

uribaju

uribaju

Üye
a4 tech xl-750bf dungeon hunter ve angryde calısıyo yalnız arada kasma olabiliyo

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye
Logitech MX 3000 Serisi Kablosuz Klavye Mouse Sorunsuz Kullanıyorum Ancak Klavyede Yazarken Türkçe Karakterlerde Sorun Çıkarıyor

esmer852

Üye
    Konu Sahibi
tmm sağolun arkadaşlar mause ve klavye alacak kişilerin aklında bir fikir olsmustur sanırım .. Verdiğiniz bilgiler için tekrar tekrar teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt