n73 navigasyon yol heritası

Sponsorlu Bağlantılar

nihat.58

Üye
    Konu Sahibi
n73 navigasyon yol heritası
arkadaşlar lütfen yardımn73 için yol heritası bilen varsa versim forumda bulamadım daha önce yabancı bir sitede bulmuşrum 36mb di ama onu açmadı açmak için özel bir program gerekirmi yarrddıııım lüüttfeen

• Beğen
Tepkiler: tyfnaker, xxcabirxx, firizbi ve 2 diğerleri

can-kan07

Üye
aynı progRamdan bana da Lazım ama yok hiçbiyerde:S oda oLsa n95 ten bi farkı OLmucak

Miri

Üye
n95 iyi telefon degil

wOseRa

Üye
Ne Alaka Ziya ??

AzReeL

Üye
evet n95 ii deil size samimiyetle söylüyorumki denemediğim tlf kalmadı ama n serisi içinde en kullanışlısı n73 dür bakın en kullanışlısı diyorum en iyisi deil zaten n serisi fulu sorunludur ama içelrinde en az sorunla karşılaşacağınız tek tlf n73 hatta ben 5 aydır kullanıyorum daha tık demedi sizin bileceğiniz bişi genede yanlız şunu belirteyim n77 kullanmadım az paralanayım onuda alıp kullanacam :D hadin kolay gele

ePeP

Üye
konunun n95 ile alakası ne? delinin biri bir kuyuya taş atmış diğeride o taşı çıkarmak için .....

n73 için harita istenmiş olay bu

AkreP_KraL_19_1

AkreP_KraL_19_1

Üye
sana kim dedi bilmiom ama öle bişiy yok

wirebul

Üye
benim telde var ama size nasıl verecem
anlatan olursa iyi olur

technonur

technonur

Üye
nokianın son yazılımnda kendilğinden harita programı geliyo ve netten dosyalarını yükleyebiliyorsun denedinmi ?

nihat.58

Üye
    Konu Sahibi
wirwbul ya o yazılımı hangi adresten yüklüyoruz link versen sevinirim adres felan yokmu yada programın tam adını ver googleden bulalım technonur sende adresi veririsen sevinirim

sanal_korku

Üye
Ya konuya bakın cevaplara bakın yok n73 iyi yok n95 .ortada link bile yok :(

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeşim nokianın sitesine gir map downloader ı yükle bilgisyarına kur telefonuna kabloyu tak güncelleştir...

firizbi

Üye
teşekür

karatamehmet

Üye
iyi olmus nerede

vedomekansız

Üye
arkadaşlar benimn tlfonda harita var yanlız kullanamıyorum bilen varsa yardım lütfen

kemal21

kemal21

Üye
beyler n73 te harita kullanabilirsiniz ama bunun için gps modülü almanız gerekiyor ve böyle olsa bile çok yavaş çalışıyor ha bu arada haritalar için garmin diye bir navigasyon programı var onuda deneyebilirsiniz belki

pelikan16

Üye
n73 te gps anteni yokki nasıl navigasyon kuracaksınız merak ediyorum
n95 e laf atan arkadaşıma dip not kaç yıl kullanmış ki iyi bir telefon değil diyor bir yıl kullandım tek sorunu üzerindeki boyası çak çabuk siliniyor

cellat2

Üye
aynı progRamdan bana da Lazım ama yok hiçbiyerde:S oda oLsa n95 ten bi farkı OLmucak

teomaniaa

teomaniaa

Üye
N73 te navigasyon yani gps diye birşey yoktur ve konum belirleme navigaor ile yapılmaz son sürümde nokia maps var ama fazla işe yaramaz çok ağır bir pro ve kullanışlı diil google maps i yükleyin en kaliteli harita prosudur ve konumunuzu radyo sinyalleriyle belirler fakat intenet bağlantısı ile çalışır.
Kolay Gelsin...

Üst Alt