n73 me ses az çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LYSF

LYSF

Üye
    Konu Sahibi
n73 me ses az çıkıyor
dün n73 me almıştım ama sesi diğer n73lere göre az sesi çıkıyor 2 tane düz n73 ile karşılaştırdım benim telefonun sesi az çıkıyor onlarınki sper nedeni ne olabilir?teşekkürler

Kingmortall

Kingmortall

Üye
hoparlötü bozuk olabilir üst hoparlörü ona baktır

Adilx05

Adilx05

Üye
Bak Müzik Çalara Gir Ekolayzeri Rock Falan Yüksek Bişey Yap Bide Ses Ayarlarından Stereo Genişletmeyi Aç :oke:

LYSF

LYSF

Üye
    Konu Sahibi
denedim yine aynı hoparlorlerden ses geliyor ama diger n73 lere gore daha az geliyor bi kaç kişi çin malı hoparlor takmışlardır kesin dediler ama bilemiyorum :(

----------Eklendi @ 11:37:10 ---------- Yazıldı @ 11:01:01 ----------

hoparlötü bozuk olabilir üst hoparlörü ona baktır
yeni buzzer alıp taktırsam olurmu 10lira bişey ?

dj eşref

Üye
bırde bunu dene kardes MENU/MUZIK CALAR/TUM SARKILAR/BIR SARKI AC/SARKIYI DURDUR(ortadakı joistik tusuna bas)/SECENEKLER/EKOLAYZER/SECENEK/YENI ON AYAR/ON AYAR ISMINI YAZ/karsına 5 tane ses ayar cıkacak sen onları en ustun bır altında olan cızgıye getır hepsıde oyle olacak/secenekler etkınlestır deyıp gerı tusuna bas durdurdugun sarkıyı caldır ve ses yukselır.......

Symbianist

Symbianist

Üye
Bir zamanlar aynısını yakinen yaşadım. Maalesef hoparlör bozuk çıktı.

AHKE

AHKE

Üye
güncel degilse guncelle

LYSF

LYSF

Üye
    Konu Sahibi
djsref dedigini denedim olmadi delimotor en son guncellemeler yapilmis durumda artik hoparlorden supheleniyorum ama nokia care saglam hoparlor diyo anlamadim gitti..

AHKE

AHKE

Üye
hoparlördndir buyuk ihtimal.cunku geriye baska bsey kalmıo

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
:aha:
hoparlördndir buyuk ihtimal.cunku geriye baska bsey kalmıo
hoparlorden olacagını sanmıyorum.çünkü ben n73 telefonu bayağı bir zaman kullandım.normal n73 ün sesi fazla çıkıyor.n73 me nin sesi normal n73 e göre daha az çıkıyor.bence hoparlörden degil.........

AHKE

AHKE

Üye
bazı tellerde kamera sorunu oluo bulanık falan cekio guncelleince o sorun ortadan kalkıo.arastr bak istersn.

LYSF

LYSF

Üye
    Konu Sahibi
Nokia care gittim adam hoparloru degistirmis ama sonuc ayni ses az cikiyor bilsem duz n73 alirdim ilgilenen arkadaslarima tesekkur ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt