Tavsiye N-9000Q İçin Rom Önerebilir Misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

.ıl_SkyRunner_lı.

Üye
    Konu Sahibi
N-9000Q İçin Rom Önerebilir Misiniz ?
Başlıkta da bahsettiğim gibi N-9000Q için rom arıyorum. Kasmayacak stable bir rom önerirseniz sevinirim. :tşk:

lale63

lale63

Üye
Illa ki degisiklik istiyosan launcher kullanabilirsin

serdar_gs

serdar_gs

Üye
n9005 için biraz var yine ama n9000q için pek rom yok olan bir kaç romda benim hoşuma gitmedi note 4-s5 karışımı güzel romlar gelirse o zaman düşünürüz

cici60

cici60

Üye
N9000 Note 3 Shadown Kitkat Rom v2.6 en iyisi bu geresi tırt

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
cici60

cici60

Üye
Cok guzel biseye benziyo bunun n900 icin olani varmi arastirabilirmisin ?
zaten n900/n9000 aynı model yurtışı cihazlar n900 diye geçiyo işlemcileri aynı.. Sadece n9005 modeli farklı işlemiciye sahip senin cihaz yurt dışı olduğundan sadece efs yedeği alman gerek rom kurarken şebeke gitmemesi için

.ıl_SkyRunner_lı.

Üye
    Konu Sahibi
n9005 için biraz var yine ama n9000q için pek rom yok olan bir kaç romda benim hoşuma gitmedi note 4-s5 karışımı güzel romlar gelirse o zaman düşünürüz
S5 logoları gelse note 3 touchwiz e güzel olur. O logoların olduğu bir launcher var mı ?

cici60

cici60

Üye
var bu romda istedğin temayı ekleyebiliysn nete yaz bak

serdar_gs

serdar_gs

Üye
S5 logoları gelse note 3 touchwiz e güzel olur. O logoların olduğu bir launcher var mı ?
Ben note 3'ü henüz root bile etmedim s5 logolu rom bilmiyorum o yüzden :D dediğim gibi note 4 - s5 karışımı güzel bir rom gelmesse de bu şekilde devam ederim memnunum

cici60

cici60

Üye
Ben note 3'ü henüz root bile etmedim s5 logolu rom bilmiyorum o yüzden :D dediğim gibi note 4 - s5 karışımı güzel bir rom gelmesse de bu şekilde devam ederim memnunum
1 haftalık telefonu root ettim vizeler geçsin bu romu kurcam :D

sacid589

sacid589

Üye
kardeş dn4 kur mis gibi:ah elbet vardır google xda n7100 yaz bak kurcala :dry:
Dn4 kurdum 1 hafta kullandım bazı sorunlar oluştu bende hafiften kasmaya başladı radyo açılmıyor müziklerde ekolayzer a giremedim bende stock a döndüm garantiyede göndermem gerek zaten bazı sorunları var

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

Üst Alt