MUHTEŞEM SÖZLER

Sponsorlu Bağlantılar

_ilyas_

Üye
    Konu Sahibi
MUHTEŞEM SÖZLER
burda size muhteşem sözler paylaşacam ....
Her türlü sözler ...

-Üzülme be evlat. Kaybettim sandıkların, Kurtulduklarındır belki de ... BUKOWSKİ

-Dünyanın en güzel ritmi onun senin için çarpan kalbidir. bob marley

-Evet belkide haklısın 'sıfır'ın bi gücü yoktur ama unutmaki sıfırın kaybedecek bir şeyi de yoktur. Bob marley.

-İlk bakışta aşık oldun oldun adamım yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın. Bob marley
-Baktın hayatın tadını çıkaramıyorsun; tadını kaçıranı, hayatından çıkar. B.marley

-YaInızIığına iyi bak, sahip çık. Kaç kişinin emeği var onda kimbilir.O.atay

-Giderek daha çok seviyorum seni" demişti... O yüzden gitti demek ki... C.safi

-Erkek kıskandığında kızların hoşuna gider, kızlar kıskandığında ise 3. Dünya Savaşına hoş geldiniz. " - C.Bukowski

-Bazen insanlar kabahatli olduklarını kabullendikleri için değil, sadece karşıdaki sussun diye özür dilerler.

-Ben nerdeysem bilki yanlızlığın başkenti orasıdır. C.süreyya

• Beğen
Tepkiler: KingOfPiez

The Pierre

The Pierre

Üye
Aşık mısın hayırdır

The Pierre

The Pierre

Üye
Hadi ordan nasıl değil tamam hepsi değil ama var

_ilyas_

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: The Pierre
The Pierre

The Pierre

Üye
Şaka şaka :D

mars259

mars259

Üye
güzel sözler

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
"Yasalar örümcek ağına benzer ; küçük sinekler ağa takılır kalır , büyük sinekler ağı deler geçer"

[ Marcus Aurelius ]"Bir silgi gibi tükendim ben.Başkalarının yaptıklarını silmeye çalıştım. Mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim. Azaldığımla kaldım"

[ Oğuz Atay ]"Mutsuzluğu tatmadan, hep mutlu olmak istersin. Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını bilemezsin"

[ Sigmund Freud ]

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG

Üst Alt