mozilla sayfa yenileme eklentisi

Konu, 'Mozilla Firefox' kısmında EroL tarafından paylaşıldı. Okunma: 6744 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mozilla sayfa yenileme eklentisi

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tab-mix-plus/
    Eklentiyi yükleyerek sayfanızı belirli aralıklarla, pc başında olmasanızda yenileyebilirsiniz.
    Yenilemek istediğiniz sayfanın üzerine gelip sağ tıklayarak
    reload every sekmesine geliniz. Buradan sayfanın ne kadar sürede bir yenilenmesi gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

Yazan: EroL
    Reşwan, jejep, .eRCaN. ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Bazı online kasmayi sevenler için yararlı bir paylasim :ehe

3. +1 :ehe

Teşekkürler

4. teşekkürler :D

5. Kim bu online kasmayı sevenler yahu :p:

6. Ben Hakkimla yapıyorum. Mesaj sayısı kanıt :)

mozilla sayfa yenileme eklentisi konusuna benzer içerikler

1. facebook sürekli sayfa yenileme ( 23 Mayıs 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar merhabalar bi sorum oluckti aynı sorunu yasayanlar varsa facebook.a girdiğimde sürekli sayfa kendi kendine yenileniyor baştan yüklüyor operada ve kendi browsernde de sorun ayni şimdidn teşekkür ederim.
  2. Wordpress Sayfa Sayaç Eklentisi 2.2 Eklentisi ( 18 Temmuz 2011 | Wordpress )

Uzun bir süre önce 2.1 sürümü yayınlanan WordPress Sayfa Sayaç Eklentisi’nin, son sürüm WordPress 2.3 serisi ile uyumlu hale getirilmiş sürümü yayınlandı. Önbellek kullananlar için javascript tabanlı sayma imkanı, tarih formatını belirleme,...
  3. Sayfa yenileme sorunsalı ( 28 Ağustos 2011 | Site Hakkında )

Forum anasayfasında Opera Mini 6.1 ile sayfayı yenilemeye kalktığımda her seferinde search.js isimli 75 kb'lık bir dosyayı indirmeye çalışıyor. Neden acaba?
  4. oto sayfa yenileme ( 19 Ekim 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

selamun aleyküm arkadaslar bana gerekli olan şey 5 veya 10 dakikada bir otomatik sayfayı yeniliycek browser veya uygulama lazım lütfen yardım
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 15:51:02