Mozilla Firefox Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kuwaie

kuwaie

Üye
    Konu Sahibi
Mozilla Firefox Sorun
Arkadaşlar Mozilla'da araçlardan "seçenekler" e tıklıyorum. Orada "firefox açıldığında" kısmına "boş bir sayfa göster" diyorum. altındaki kutucuğu da boş bırakıyorum. Ama imesh gibi bir site açılıyor her seferinde firefox açıldığında? Ama ben About:Blank istiyorum? Yani boş sayfa çıksın istiyorum? Nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

Perfect!

Üye
sanırım virüs yemişsin o yüzden değişmiyor. birde başlangıç sayfasını başka birşey yapmayı dene bakalım ne olacak. eğer yine aynı sayfa gelirse trojendir

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
baslagınç sayfasına about:blank yaz

kuwaie

kuwaie

Üye
    Konu Sahibi
sanırım virüs yemişsin o yüzden değişmiyor. birde başlangıç sayfasını başka birşey yapmayı dene bakalım ne olacak. eğer yine aynı sayfa gelirse trojendir
Aynı sayfa geldi dostum :( Bakayım bi tarattırayım birşey çıkacakmı :(

baslagınç sayfasına about:blank yaz

Denedim bunu olmadı :(

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
combofix programını kullan...

Perfect!

Üye
trojen gibi

spyware temizleyicilere falan bak.
combofix de yarar

kuwaie

kuwaie

Üye
    Konu Sahibi
Avira ile sistemi tarattım. Ama hala aynı sorun var düzelmedi. combofix'i de denerim.

Perfect!

Üye
aviranın kendine faydası yok ki...

anti virüs değilde spyware lazım.

kuwaie

kuwaie

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler. Spyware Doctor programını kurdum. Artık avira'yı silsem bir sorun olmaz değil mi bu tek başına yeter?

EDİT: Ya sistem taratması yaptım Spyware Doctor'da, 16 tane virüs buldu. Sonra ise silmedi. Satın almanız gerekiyor diyorlar :@ Saçmalığa bak ya. C.rack de bulamadım. Combofix'i deneyeceğim.

Sehzade

Üye
sen kendine bir internet security programı bul normal anti virusler bi ise yaramaz

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Kaldır gitsin Spyware Doctor bozuntusunu.Virüs diye bulduğu dosyalara bak kesin hosts giriş izinleridir.

Bu durumda senin yapman gereken ;

1.Öncelikle sisteminde ne kadar antivirüs zımbırtısı varsa kaldır.

2.Combofix programını indir ve bilgisayarını tarattır.( )

3.Tarama tamamlandıktan sonra aşağıda verdğim linkteki programı kur yeter.

kuwaie

kuwaie

Üye
    Konu Sahibi
Cok tesekkurler arkadaslar. Combofix kalmisti geriye sadece simdi onu deneyecegim. Avirayi da kaldiriyorum. Sonucu yazacagim. Tekrar sagolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...