Money In The Bank.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OnsLaughT

OnsLaughT

Üye
    Konu Sahibi
Money In The Bank.

Arkadaşlar MİTB Sonuçları Heryerde Var Ben MİTB galipleri hakkında bir Yazı Yazmaya Karar Verdim Öncelikli Sorulardan Biri Kane WHC almasa Doğrumuydu Cena Miz Feudu Olurmu Mize Güvenmeleri İyimi Oldu Hepsine Bİlgimle Açıklık Getirmek İstedim.

LAYLA KEMERİ KORUDU.

Açık Konuşuyim Ben Kelly Kelly Alır Sandım Demekki SummerSlamda Spoilerdada Gösterildiği Gibi Olursa Melina Return Yaparsa Melina Alır Galiba O Yüzden Kemeri Kelly Kellye Verirler Belli Olur Triple Threat Match İzleriz.

THE HART DYNASTY YİNE KAYBETMEDİ.

Ben Bundada Yanılarak The Usos Alır Sandım Daha Ne Kadar Beklicekler Onuda Blmiyorum Artık Zamanı Geldi Yeni Bir Tag Team Oluşturmanın SmackDownda Bir Ekip Var Harika Takım Oyunu Yapıyorlar Vance Archer & Curt HAwkins Zaten Archeri Sheltonu Pataklamasından Tanıdık Curt Hawkinsde Tag Şampiyonluğu Yaşamış İsim Kötümü Olur Bir Feyd.

US VE IC KEMERLERİ HAVADA KALDI.

Ben İki Kemer Sahibininde MİTB Ladder Match'a Katılmasını Yanlış Buluyorum Nerde O Eski Jericho-Rey IC Feudu Sıkılmadan İzledik US İçin ECWda Birbirine giriliyordu Çok Boşlandı Bu Kemerler Bence US kemeri Morrisona IC Christian Olmalı

WHC CHAMPİONSHİP İS CASH-İN

WHC Championshipte Herkes Swaggerin Yeni Hareketi Angle Locka Güvendi Ve Gerçektende Kurt Angleye Güreş Stili Benziyordu Bu Maçı Bİldim Emire 2 ANA KEMERDE SAHİBİNDE KALIR DEDİM.Rey Kazandı Bİldik Ancak Kane Cash-İn Yapınca Edge Bile Şaşırdı Ben Doğru Buldum Kane - Taker Feudu İzlermeyiz Ama Gözümden Kaçmayan Şey Edge Bİr Gün WHC tekar Alıcak SyFy Olayı Olursa Edge Smackdown Debut Yaparsa Neden Fatal Four Way Olmasın Maçlar İçin.Gerçekten SmackDown Eski Hamallığından Uzaklaştı Herkesin Değerini Biliyor Ama Matt ... ????

WWE CHAMPİONSHİP

Bu Tahminimde Doğruydu Sheamus Zaten Yeni Aldı Ama Jeff Hardynin WHC alıp 1 PPV de Kaybetmeside Aklımdan Geçmedi Değil Ama Öyle Yada Böyle Korucaktı Ve Öyle Oldu Sheamus Mikrofon Performansı Olmasada Gerçekten Süper Yetenek Face Olursa Hata olur.

RAW VE SMACKDOWN MİTB LADDER MATCH

Rawdan Başlarsak Bu Tahminde Doğru Ya Jericho Yada Miz Dedim Nedenmi Jericho Kariyerin Son Döneminde Alsa Kariyerini O Müthiş Başarılarla Dolu Kariyerini WWE title İle Kapatsa Kötümü Olurdu.Miz Aldı kötümü Oldu Alması Doğruydu.Geleceğe Yatırım Oldu.Miz Gerçekten Harika Kafalardaki Soru US VE WWE KEMERİ TAŞIMA DOĞRU olurmu.Zaten US'u Büyük İhtimal Kaybeder Sanırım Keybetcekte Miz - Cena Feudu 2009 da bir ara Vardı The Bash 2009 izlerken Aklıma Gelecekte Bu Napar Diyordum Finisher Her Ne Kadar Kötü Olsada Bunu Kabullensek İyi Olur TNA WWENİN YANINDAN GEÇEMEZ WWE DÜN BUNU KANITLADI GELECEĞE YATIRIM VARMI TNA DA RVD ADAM NERDEN BAKSAN +30 YAŞLARINDA NEYSE TARTışmak Doğru Olmaz.Smackdown İse Zaten Belliydi Tutturamadım Ama Kane -Taker Feudu Olacağı Kesindi Ancak Big Showda Kemere Odaklanırsa Fatal Four Way Big Show Kane Taker Rey Casket Maç SummerSlam Reyting Yapar Maç Türü Çok Önemli BUrda

İyi Analiz Yaptıysam Ne Mutlu ! Emeğe Saygı + Teşekkür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...