Mobile ODIN Pro v4.20 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Quandrostr

Quandrostr

Üye
    Konu Sahibi
Mobile ODIN Pro v4.20 Türkçe

Mobile ODIN Pro v4.20 Türkçe versiyonu karşınızda genelde çoğu kişi kullanmayı bilmediği için bende türkçeleştirirken numaralandırma kullandım 1 den 7 ye kadar numara var resimdede kırmızı daire içine aldım zaten 1.den dosya seçiyorsunuz 2 3 4 5 6 yı işaretliyorsunuz 7 ye tıklıyorsunuz bukadar basit google play linkinden sizin telefonunuzu destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz extradan fazladan yapmanız gereken hiçbirşey yoktur sadece bukadar gerisini o hallediyor .

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Leyla bal, tuareq, veliahht01 ve 6 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Emeğin için teşekkürler..

aycan54

Üye
Teşekkürler.

seyits

Üye
Çok güzel. Ellerine sağlık.

unalsrkn

Üye
:tşk:

hakanxxx

Üye
Ne işe yarıyor rom mu yükleniyor? baska birsey mi? modem ve kernel yukleniyor mu?

KubilayBzk

KubilayBzk

Üye
Deneyen var mı

elanurkizim

Üye
Tele yukleme yaptim tel yukluyor diyo acilip kapaniyo
Hicbirsey yapamiyorum ne yapmam lazim

Bburack

Üye
Ayıp etmiş olcam ama halen daha ne işe yaradığını çözemedim normal odini kullandım kullanmayıda biliyorum açıkcası hani açıklama kısmına normal odinin aynısı diye not düşülse herkez anlar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

scream_o4

scream_o4

Üye

Mobile ODIN Pro v4.20 Türkçe versiyonu karşınızda genelde çoğu kişi kullanmayı bilmediği için bende türkçeleştirirken numaralandırma kullandım 1 den 7 ye kadar numara var resimdede kırmızı daire içine aldım zaten 1.den dosya seçiyorsunuz 2 3 4 5 6 yı işaretliyorsunuz 7 ye tıklıyorsunuz bukadar basit google play linkinden sizin telefonunuzu destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz extradan fazladan yapmanız gereken hiçbirşey yoktur sadece bukadar gerisini o hallediyor .

Lg telefonları destekliyor mu kardeşim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bburack

Üye
Sadece samsung için diye biliyorum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

as_bay71

as_bay71

Üye
Hic bir işe yaramıyor yükledim acıldı yükleme olacak yarım saat sürer diye yazı cıkdı evet diye onayladım yüklendi dedi sonra program gendi gendine kapandı belkide samsung grand neo yu desdeklemiyordur .google pkay yorumlarına bakılırsa hic bir cihazda calışmiyor ve boş yere satın almışlar

Üst Alt