Mixer müzik yapma

Konu, 'Symbian Destek' kısmında GSCASSİO tarafından paylaşıldı. Okunma: 4015 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. baterist28 bunu beğendi.
  2. anladıysam ne oluyum

3. neden!!!

4. 1.si bu çok basit bi mixer keyif vermiyo keşke kendi parçalarımızı ekleyip mix yapabilsek
    2.si bu konunun yeri burası değil maalesef :D

Mixer müzik yapma konusuna benzer içerikler

1. C Audio DJ Mixer - Iyi bir Müzik Mix programi.. BEDAVA.!.! ( 11 Şubat 2008 | PC-Yazılım Genel )

SC Audio DJ Mixer Freeware / 5358K / Windows tümü Ayni anda iki parcayi hem dinleyip hem efekt verip birlikte tek dosya halinde kaydedebilirsiniz... denemeye deger... Download
  2. 5800 müzik klasörü yapma ( 8 Ocak 2011 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar içinde slow parçalar olan bir klasörüm var 5800 üme yüklediğimde bilinmeyen sanatçı bilinmeyen albüm olarak gözüküyor bu dosyada 40 ayrı sanatçının 40 ayrı parçası var nasıl bir klasör yapmalıyım ki istediğimde bu 40 parçayı peş peşe...
  3. [PHP] Müzik Script ~ Üzerinde Değişiklik Yapmaya Açık ( 27 Ekim 2011 | Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama )

Demo : Tıkla Gör :) İndir : Tıkla Senin Olsun :) :islik
  4. İphone Kendi Sesimizden Müzik Yapma Programı (yardım) ( 20 Ocak 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Arkdaşlar Ben Daha Önceden Bi Program Görmüştüm Abimde Programın Adını Hatırlamıyorm Programa Ses Tanıtıyoruz Örneğin ''At'' Diyoruz ve Dört Beş tane beat var onlardan birini seçiyoruz ve bizim kullandığımız cümleyi o beatlere göre kullanıyo...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 6:20:10