İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Aynen 4.0 yazıyor bazı sitelerde yazmıyordu da oradan bi işkillendim. Akıllı bileklik kullanmayı düşünüyorum da bt4.0 önemli batarya kullanımı açısından

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

skynet

Üye
520-620'de bile 4.0 var diyor site ama daha önce 3.0'dı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: emz
dakamon

dakamon

Üye
Sanırım ilk başlarda sistemimiz 4.0 ı desteklemiyordu 8.1 ile mi ne gelmişti 4.0 desteği cihazlarımızda destekliyormuş demekki donanım olarak

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: skynet
alasulumurat

alasulumurat

Üye
arkadaşlar telefonumun halen garantisinin devam edip etmediğini nasıl öğrenebilirim?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Wp 8.1 ile geldi Bluetooth 4.0 desteği

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
Lumia 830 yaklaşık 1ay kullandık dükkân daki wireless ile bağlanmakta zorluk çekiyordu kamera batarya performansı gayet güzel ,ben 925 kullanıyorum ve hic memnun değilim ki telefon çok kasiyor hafıza kartı desteği olmaması da eksi tarafı

afwerker

afwerker

Üye
Kulaklıksız ekolayzır ayarı yapılabiliyor artık daha önce yapılmıyor diye biliyorum. @bulutsuzgece

ersncak42

Üye
Bir sorum var arkadaşlar arama+sms filtresi özelliği gerçekten çalışıyor mu eğer çalışıyorsa engellediğimiz numara bizi arayınca karşı tarafa ne diyor ?

emz

emz

Üye
Bir sorum var arkadaşlar arama+sms filtresi özelliği gerçekten çalışıyor mu eğer çalışıyorsa engellediğimiz numara bizi arayınca karşı tarafa ne diyor ?

Çok iyi çalışıyor. Mesela engellenen kişi sizi aradığında ona meşgul diye uyarı gidiyor size engellenen bir aramanız var diyor. Karşı tarafa üç bip veriyor ve çalmıyor ;) Mesajda da gözükmüyor sizde ancak karşı tarafa ne diyor bilmiyorum :)

ersncak42

Üye
Çok iyi çalışıyor. Mesela engellenen kişi sizi aradığında ona meşgul diye uyarı gidiyor size engellenen bir aramanız var diyor. Karşı tarafa üç bip veriyor ve çalmıyor ;) Mesajda da gözükmüyor sizde ancak karşı tarafa ne diyor bilmiyorum :)
iyiymiş dostum tşk ederim :)

• Beğen
Tepkiler: emz

Emre

Üye
reddediyor senin yaptığını o otomatik yapıyor seni yormadan :ehe
Meşgul calıyor sms gidiyor engellenen kutusuna nokia farkı :cool

• Beğen
Tepkiler: ersncak42

skynet

Üye
Yuh arkadaş ya lsrt hala cyan yüklüyor pes doğrusu :dry:

skynet

Üye
620'de cyan hala

serinaga

serinaga

Üye
925'te de Cyan yüklüyor ...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim 2 gün önce cyan yüklüyordu şimdi ise denim L1520.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
İyi akşamlar diğer klasörünü silmenin bir yolu varmı acaba arkadaşlar 4.gb boyutunda oldu bu durumda baya bir canımı sıkıyor

Üst Alt