İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Yabancı dizi izlemek için kullandığınız ve önereceğiniz uygulama var mı arkadaşlar.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
O iMac'lere windows yukluyorlar en azından :D

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Windows yukluyorlarsa Apple kullanmamın ne anlamı kalıor bene anlamsız geldide açıklarsan mutmain olurum

Apple donanımını yapan bilgisayarlar var mı yok mu bilmiyorum, kasa olmak suretiyle farklı farklı markalar modeller olacağına alıyorlardı iMac bitiyordur.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
gittigidiyordan alışveriş yapmadım bilen varsa bilgilendirebilirmi

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Nasıl bir lumia satıyorlarsa ne 3g ne gps nede dokunmatiği var :)
:D özelliklerini yazmamışlar evet ama önemli değil biliyorum özelliklerini ama gittigidiyordan çekiniyorum açıkcası almakta kararsızım hepsiburada da 550 tlye düşmüş ordan alırım

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ahbe nekadar ucuzlar sevinsek mi uzulsekmi :-)

skynet

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: cemil baba ve B.A.R.O.N
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Arkadaşlar menu tusuna bastın mı sonra seri bi şekilde herhangi bir app ye basınca dokunmatik işlew gormuyor uzun suredir 2 . Sefere basınca açıyor ce surduruluyor yazıları çoğalmaya başladı ve bi kç vakte wp nin güncelleme vermesi sistem gittiçe yawaşlıyor Update atıp belirli aralık larla sorunu giddriorlarmı diye dusundurtuyor ve ben stabil surumdeyim GÜYA

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
emz

emz

Üye
Arkadaşlar menu tusuna bastın mı sonra seri bi şekilde herhangi bir app ye basınca dokunmatik işlew gormuyor uzun suredir 2 . Sefere basınca açıyor ce surduruluyor yazıları çoğalmaya başladı ve bi kç vakte wp nin güncelleme vermesi sistem gittiçe yawaşlıyor Update atıp belirli aralık larla sorunu giddriorlarmı diye dusundurtuyor ve ben stabil surumdeyim GÜYA

Ben şimdi denedim ama olayı sanırım anladım. Eğer sen aşırı seri bir şekilde uygulamaya basarsan daha animasyon bitmeden bastığın için algılamıyor. Ama tam animasyon bitince bastığımda sıkıntı olmuyor. Tüm simgeler yerleştikten sonra basınca algılıyor. Sen çok seti basıyorsundur. Tam geldikleri anda basarsan almıyor ama geldikten sonra basarsan algılıyor. Milisaniye oynuyor orada. Garip bir durum yani. Çok takma kafanı oralara.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Sonuçta bu seri olmadığı gerçeğini değiştirmez ama yarım sanıye sonra algılıor öyle ise bize tema seçme hakkı verilmeli gerçektende bu animasyon çok yanlış bir seçim

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
abi Microsoftun lumialarda bildirim ışığı hakkında gelişme yok mu @papakudioflu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
One for Windows gelirse o da gelir.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto

Üst Alt