Max. 200 tl lik telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okeanus

Okeanus

Üye
    Konu Sahibi
Max. 200 tl lik telefon
Herhangi bir problemi olmayan ve temiz cihaz arıyorum. Max. 200 tl.
Dokunmatik olması, şarjının dayanması ve hızı iyi olmalı. Şuan kullandığım telefon neo. Bunu yedek olarak alıcam. Aklımdaki modeller samsung jet, ideos x5, c5-03..
Bunun dışındaki modeller de olur.
Teşekkürler..

Black-killing

Black-killing

Üye
8 gb ve 70 tl lik hediyelerle birlikte 5800 xpressmusic istersen mesaj atabilirsin

yunus4554

yunus4554

Üye
Arkadaşım satlık nokia n73 var istersen pm at

mks740

mks740

Üye
5800 var 270 tldir. Tertemizdir. Garantisi devam ediyor. Isterseniz pm atarsınız

sphone

sphone

Üye
samsung jet, ideos x5, c5-03.bu modeller hiç bi işine yaramaz

Okeanus

Okeanus

Üye
    Konu Sahibi
samsung jet, ideos x5, c5-03.bu modeller hiç bi işine yaramaz
samsung jet cok cazip geldi bana ama piyasaddaki sahte urunleri ay
rt edecek bilgim yok ne yazik ki. Neden isinize yaramaz dediniz? Oneriniz nedir?

5800 da dokunmatk problem oldgnu duydum o yuzdan istemiyotum hocam. Tesekkurler :)

mks740

mks740

Üye
samsung jet cok cazip geldi bana ama piyasaddaki sahte urunleri ay
rt edecek bilgim yok ne yazik ki. Neden isinize yaramaz dediniz? Oneriniz nedir?

5800 da dokunmatk problem oldgnu duydum o yuzdan istemiyotum hocam. Tesekkurler :)

Evet bende duydum ve çok şaşırdım çünkü ben öyle bir şeyle karşılaşmadım. Telefonun garantisi de devam ediyor (yaklaşık 3 ay). Telefonda hiç bir sorun yok zaten karşılaşsanız bile garantisi var. Şu ana kadar hiç servise gitmedi.

Okeanus

Okeanus

Üye
    Konu Sahibi
Ilginize cok tesekkur ederim. Onceligim (niye bilmiyorum) samsung jet.

Ruvale

Ruvale

Üye
Samsung corby pro var elimde, sms kullanıyorsan alabilirsin baştan söylemeliyim şarjı 2 gün gidiyor. Kulaklık batarya mevcut garantisi yok ama telefon sıkıntı çıkarmadı hiç. Çizik vs yok sadece arka kapağında görülmeyecek ufak şeyler var (orjinal arka kapağı 5TL zaten :) ).şarjından dolayı satıyorum ben sen yedek arıyorsan uygun olabilir 210 TL düşünüyorum :)

Telefon bu ( kendi resmi değil )

Okeanus

Okeanus

Üye
    Konu Sahibi

Fiyati biraz yuksek geldi acikcasi(internetteki ikinci el ilanlara bakinca) ve hic inceleme firsatim olmadi telefonu gorsel olarak. Ama jet olmazsa dusunebilecegim bir model. Tesekkur ederim :)

virus19

virus19

Üye
nokia 5250 var elimde 160 tl ilgilenirseniz pm atın

Ruvale

Ruvale

Üye
Telefonda indirim olarak en fazla 200 e inebilirim. Samsung jetle karşılaştırdım, Jet'in kamerası daha iyi 5 mp, ancak corby pro da 3G özelliği var fazla olarak. Jet de işlemci de var sanırım( ancak bu şarj problemi yaratır diye düşünüyorum java sonuçta ).

Hangi telefona kanın ısındıysa onu al derim. Hakkında hayırlısı :)

SON KRAL65

SON KRAL65

Üye
5800 tek geçerim

Okeanus

Okeanus

Üye
    Konu Sahibi
samsung jet 195 tl e de var önermez misiniz?

Black-killing

Black-killing

Üye
Samsungun badalı telefonlarını beğenmiyorum

esokmen

esokmen

Üye
Bada beş para etmez

Okeanus

Okeanus

Üye
    Konu Sahibi
neo var zaten bada pek etkilemiyor o yüzden :)

PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
Hocam tam mesaj yazmalık C3-00 var 200 TL satayım sana :) whatsapp ebuddy falan hepsine uyumlu symbian s40 işletim sistemli düşünürsen 0539 825 56 23

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...