manisa spil dağı

Sponsorlu Bağlantılar

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
manisa spil dağı

Nazy

Nazy

Üye
Hiç Bişey Görünmüyor

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
ben nasıl görüyorum:allalla:

dreamnurse

dreamnurse

Üye
kuzen spil dağındaki manyetik alandan dolayı insanlar deliriyomuş duymuşmuydun:ehe

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Dersim ve Allahu Ekber dağları gibi heyecanlandırmıyor insanı. Zirve noktası kaç metrede?

dreamnurse

dreamnurse

Üye
kuzeeeeeen sen şimdi banamı laf çarptınn :stres:

Nazy

Nazy

Üye
şimdi gördüm paylaşım için sagğğol
güzelmiş

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
fotoyu çekerken rakım 850 de bulunuyordum ama zirve 1540:oke:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bak şimdi heyecan bastı. :ehe

omayra

Üye
Ne yenir ne içilir, nerde kaça kalınır? Ne tür bir etkinlik yapılır? Tur mu düzenlenir, kişisel imkanlarla mı gezilir? Spil'e gitmek için en güzel mevsim hangisidir? Nasıl gidilir? Çok mu sordum? Bilgilendirirsen sevinirim :) Bu arada güzel bir resim :oke:

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
yeme içme yanında götürmen gerek,mevsiminde gidersen kiraz elma ve erik meyvalarını dalından kopartabilirsin.1500 metre yükseklikte orman evlerini kiralayıp istedigin süre kalabilirsin.ve yabani atları görme şansını yakalayabilirsin.tabi domuzlarıda görme şansın olabilir.sabah ormanın temiz havası ve kuş sesleriyle huzurla güne başlarsın.gece geç yatmana ragmen ordaki temiz hava seni saat 6da uyandırır ve uykunu almış şekilde güne başlarsın.tabi bunların hepsini yaşadıgım için biliyorum...ulaşım için şahsi araç olması gerek yada yaz sezonunda otobus ile ulaşım sağlıyabilirsin.illa manisadan gitme gibi bir zorunluluk yok,izmirdende ulaşabilirsin.bence manisadan çıkmaya başlıyıp izmire inebilirsin:oke:

omayra

Üye
Dağ kışın soğuk olur çok. Yazın gezmesi daha keyifli olur kanımca :) Hemen tocama söylüyorum bu yaz ;Spil'e bi bakalım yerinde duruyo mu diye :) Bilgi için teşekkürler kardeşim :oke:

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
Dağ kışın soğuk olur çok. Yazın gezmesi daha keyifli olur kanımca :) Hemen tocama söylüyorum bu yaz ;Spil'e bi bakalım yerinde duruyo mu diye :) Bilgi için teşekkürler kardeşim :oke:
tabi dreamgirls ile misafirimiz olursunuz:oke:uygun mevsim ise haziran...

dreamgirls

dreamgirls

Üye
güzel fotoğraf...
spil dağımız meşhurdur bizim... manisanın en yükse dağı.
bekleriz omayra ablacım, emin olun siz gelene kadar dağ yerinde duruyo olcak...:oke:
şimdi spilde olmak wardı yaaa, kar, soğuk, doğa, güneş...

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Süper Bir Resim Sağol;)

mservank

mservank

Üye
dağdaki etkinlikler güzelmiş

blackmetalic

blackmetalic

Üye
Spil dağı tam karşımızda ve manzarası çok güzel