• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Lütfen yardım bu şarkıyı kim söylüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen yardım bu şarkıyı kim söylüyor
dün n82 ile radyodan kaydetmiştim şarkının adı 1001 nights fakat kim söylüyor bilmiyorum shazam a tanıttım crazyfrog 1001 nights dedi tamam müzik aynı ama söyleyen farklı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. keşke baştan sona kaydetseymişim bu dinlediğiniz radyodan kayıt kalite süper valla sadece arada parazitlenmeler olmuş biraz radyo tam çekmediğinden. Neyse şimdiden teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum.

kol@j

kol@j

Üye

bulduğum en yakın bu var

----------Eklendi @ 23:16:34 ---------- Yazıldı @ 23:10:09 ----------

----------Eklendi @ 23:19:44 ---------- Yazıldı @ 23:16:34 ----------

saintownerLP yüklemiş youtube'da ona sorulursa cevaplar

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
ilgin için saolasın kardeş zaten müzik belli fakat benim kayıtta rap tarzı sözler var yani sadece müzik olarak istemiyorum böyle sözlü istiyorum kaydederken sonlarına denk geldim heralde müzik kısmı uzun olmuş fakat bu sözlü. kimin söylediğini bulsam gerisi kolay shazam ın tanımayacağı tuttu hoş biraz olsun yardımı oldu en azından ismini doğru buldu. Neyse bakalım araştırmaya dewam edeyim bende belki denk getiririm. Tekrar teşekkürler ilgilendiğin için...

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
ben buldum konu kapatılmıştır. İlgilenenlere teşekkürler.

buketcik

buketcik

Üye
kendin bulunca konu mu kapatılırmış yahu:ehe
bizde öğrenelim paylaşda:ehe

DarbeHuman

Üye
Chipz - 1001 Arabian Nights

:naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt