lütfen acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GENCO25

Üye
    Konu Sahibi
lütfen acil yardım
arkadaşlar ben im bir arkadaşımın yardıma ihtiyacı war nasıl onun bilgisayrına bağlanabilirim arkadaşım benim portuma bağlı :hmmm

gaffarson

gaffarson

Üye
port bir yana teamviewer adlı programla sorunsuzca bağlanabilir ve her şeye erişebilirsiniz. Buna benzer crossloop vb başka programlar da var ben teamwiever ı kullandım bir çok kez ve mükemmel bir program tavsiye ederim. Kullanımı da gayet kolay

GENCO25

Üye
    Konu Sahibi
slm gaffarson arkadaş ben onu yükledim girmiyor bir türlü açılmıyor nasıl girecem lütfen tarif edermiin kardeş :hmmm

gaffarson

gaffarson

Üye
girmiyor derken ? öncelikle bu programı 2 bilgisayara da yüklemeniz gerekiyor ! daha sonra programı aktif hale getirebilmeniz lazım ya da deneme süresi de işinizi görür. Ancak daha önce bilgisayarada deneme sürümü kullanıldıysa ve süre doluysa artık format atılmadan kaldırıp yeniden de kursanız programı çalışmaz. İki tarafa da sorunsuzca yükledikten sonra ki zaten yüklediğinize göre görmüşsünüzdür size bir şifre veriyor ve bunu karş bilgisayardaki kişiye veriyorsunuz bilgilerinizi. msn gibi karşılıklı birbirinizi arkadaş olarak eklediğinizde programa girdiğiniz anda artık sağ tarafta arkadaş listeniz de görünür halde olacaktır. konuşma penceresi açar gibi üzerine tıkladıgınızda istek yollayacaksınız ve karsı taraf ya da siz birbinize vermiş olduğunuz bilgileri şifreyi girerek bağlantı kurulacak. İnternetten isterseniz programın adını ve resimli anlatımını da iyi inceleyin. Zor ya da karışık bir program değil sadece 2 bilgisayarda da kurulu olması gerektiğini unutmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt