Öneri lumia 1520 dokunmatik sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

win8l

Üye
    Konu Sahibi
lumia 1520 dokunmatik sorunu
arkadaşlar bende lumia 1520 var dokunmatiği çok sık bi şekilde arıza yapıyor dokunmatik işlemiyor, alttaki tuşlar işlemiyor yada kendi kendine basılıyormuş gibi oluyor. ekranı kapayıp açınca düzeliyor ama 5 dakika sonra yine oluyor. lütfen yardım edin

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ekran koruyucu film sorun olabilir. Yeni bir film taktırın. Yada telefonu sıfırlamayı deneyin. Benim 620 de de o sıkıntı olmuştu. Film ile halletmiştim :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Benim Lumia 920 de de dokunmatik sorunu oluşmuştu. Filmi söktüğüm anda düzelmişti. Bilginiz olsun.

serinaga

serinaga

Üye
Büyük bir ihtimalle ekran koruyucu film, sökün bence filmi, 1520'nin buna ihtiyacı yok zaten, eğer film yoksa telefonu sıfırlamayı deneyin, oda olmadı servis yolu gözüktü ...

braayn

braayn

Üye
arkadaşlar bende lumia 1520 var dokunmatiği çok sık bi şekilde arıza yapıyor dokunmatik işlemiyor, alttaki tuşlar işlemiyor yada kendi kendine basılıyormuş gibi oluyor. ekranı kapayıp açınca düzeliyor ama 5 dakika sonra yine oluyor. lütfen yardım edin

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
benim 1520 de aynı sorun videosuda yukarda ver servise ekran değişecek bende film vardı çıkarttım sd kartı çıkarttım 3 defa sıfırladım ama olmadı 1520lerde kronik bir sorunmuş

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
1520lerin ekranı sıkıntılı zaten. bazı noktalarda beyaz lekeler oluyor. ve sağ üst köşeden ekran belli bir süre sonra açılma yapıyor. bu açılmayı herkes fark etmeye bilir fakat iki tarafıda aynı anda elleyerek fark edebilirsiniz. benim ekranım kırıldı değiştirdim bunda da aynı sorunlar sonradan ortaya çıktı.

mp2934

mp2934

Üye
Bende de beyaz ekran sorunu var garanti halleder mi ki bir de çift tıkla dokunma bazen hiç algılamıyor

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
benim 1520 de aynı sorun videosuda yukarda ver servise ekran değişecek bende film vardı çıkarttım sd kartı çıkarttım 3 defa sıfırladım ama olmadı 1520lerde kronik bir sorunmuş
O zaman yetkili servisin değişim yaparak bir üst modeli vermesi gerekmiyor mu?

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Bende de beyaz ekran sorunu var garanti halleder mi ki bir de çift tıkla dokunma bazen hiç algılamıyor
Aynı hatadan iki sefer verdim. (beyaz ekran) birinde cihaz değişimi aldım. Diğerinde ekran dokunmatik değişti. Şimdi sıkıntı yok. Bu ekran ve dokunmatik öncekine göre farklı bi üretim. Sorun düzeltilmiş her halde

Üst Alt