Lg optimus 3d max (p725) 4.0.4 güncellemesi ?

Sponsorlu Bağlantılar

konun

Üye
    Konu Sahibi
Lg optimus 3d max (p725) 4.0.4 güncellemesi ?
beyler bugün teknosaya gittim dedim hem p725 imin aksesuarlarına bakayım hemde bi sorayım yeni ne cihaz var amaç araştırma lg nexus 4 çıkdı diye duymuştum geldimi dedim geldi dedi dedim bi cihazları karşılaştırayım 3d özelliği tabi hariç :D nexus 4 10 numara cihaz olmuş şimdiki açıklamam şu kardeşim yeni tel çıkarıosun 4.1.2 jeal bean güncellemesi var üzerinde fiyatı 1400 tl 3dmax ilk çıktığında 1500 1200 tl civarıydı ve sıçtığımın sony xperia modelleri bile 500 tl olmasına rağmen android 4 var üzerinde nabsın millet p725 i satıp nexusmu alsınlar yetkiliye dedim güncellemeyle ilgili bilginiz varmı yok maalesef dedi ama gelceği söyleniyor diyede uyardı aksesuar varmı dedim lg orjinal aksesuar değil başka markaların aksesuarları olduğunu söyledi uyacak şekilde ve yine orda cihazlara baktığımda l serisinin l9 son çıkan l7 ve l5 in bile android 4.0.4 olduğunu gördüm bilmiyorum nasıl olucak ya cihazlar böle elimizde patlıcak yada herkes yüklenip bi şekilde düzgün bi cevap alıcaz bu lgden gerekirse istanbul mecidiyeköydeki merkezine gidicem fark ortada...

1 gün sonra lg genel müdürlüğünden aldığım cevap :S

LG Electronics ile bağlantıya geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Sayın Bilseloğlu.

Tarafımıza verilen belirli bir tarih yoktur.
Mevcut durum için sikayet talebinizi ilgili birimlere aktariyoruz.

Çagri merkezimize 444 6 543 nolu telefondan ulasabilirsiniz.

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

“LG Markali Notebook ve “smart phone” özellikli Cep Telefonlariniz için çagri merkezimizden uzaktan erisim ile destek alabilirsiniz”

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Received Date : 22/02/2013 00:57 12
The type of inquiry : Software/Hardware updates
Product/Model No. : Smart Phone/Emerging Device/P725 LG Optimus 3D MAX

öncelikle merhaba bu cihaz çıkalı yaklaşık bir sene oluyor ve hala 4.0.4 güncellemesi gelmemiş durumda evimde lg lcd monitörüm dvd writerım yıllardır yenisini alıp kullandığım lg ürünleri var ama telefonda sınıfta kalıyorsunuz insanlar sizin cihazlarınıza güvenip alıyorlar milyarlar harcıyorlar güncelleme çıkarmak bu kadarmı zor yani şunu bile deseniz razı olucaz gelicek ve şu tarihte çıkıcak o bile yeterli samsung galaxy ve iphone 4 telefonları bu telefonla eş değer tutulmakta onlar bile alırken güncelleme bu telefona güncelleme yapılamıyor lgnin ürünleri kaliteli yalan yok yazılımlarıda hızlı olsa ben inanıyorumki tek marka hatta 1.firma bile olabilirisiniz ama bu şartlarda zor sizden en yakın zamanda cevap bekliyorum umarım dikkate alırsınız bu güncelleme olayını bırakmayacak ve şikayet edecek hergün bisürü insan var ...

levent510

Üye
Evet bende sikayetciyim budurumdan. yeter artik cikarsinlar su guncellemeyi LG den sogudum bu yuzden

Üst Alt