Lg G2 Güncelleme sonrası video donma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 Güncelleme sonrası video donma sorunu
Evet arkadaşlar cihazım g2. Lg nin kendi sitesinden orjinal lollipop rom unu yükledim. Tek sorunum (sanırım hd ) video açtıgımda oluyor. Kitkatta hd video açarken hiçbi problem yoktu ama lollipop a geçince hd videoları kasarak oynatıyor hatta oynatmasa daha iyi o derece. Mx Player yükledim bir de ordan denemek için ve şöyle bişey farkettim üstte seçenek olarak DONANIMSAL yazıyordu rastege tıkladım ve diğer seçeneği yani YAZILIMSAL ı seçtim ve hiç takılmadan oynatmaya başladı. Tekrar donanımsalda denedim ve yine aynı problem. Telden film izleyemez oldum. Sizce hata lollipop tan kaynaklanan bişey mi. ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Lolipop tan bence. Lolipop un herşeyi sorunlu birde S serisine gelen lolipopa laf atıyorlar hepsi aynı bunların hepsi sorunlu

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Sen yedek alıp güzel bi hard reset at.Lollipop ısınıyor de,sarj eskisi gibi degil de ama performansı kötü deme.
Video açarken kasan telefon mu olur G2 çatır çatır 4K çekip oynatıyo hd neymis.

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
Hard format zaten attım ona rağmen hala hd leri oynatmıyor. Lolipopu yüklediğimden beri şarj daha çabuk bitmeye ve daha çabuk ısınmaya başladı telefon. Oynatma problemi de cabası. Ağız tadyla film izleyemiyorum ya.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
G2 de lolipop sorunlu 3 hafta kullanıp jelybean döndüm memnunum şuan sorunlar giderilene kadar jb yada kitkat öneririm.