Kvk garantili çok temiz 2630 fİYAT dÜŞTÜ

Konu, 'Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları' kısmında blackcastle tarafından paylaşıldı. Okunma: 5216 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kvk garantili çok temiz 2630 fİYAT dÜŞTÜ

FİYATI 79 TL YE DÜŞÜRDÜM.
    Telefonun özelliğini biliyorsunuz arkadaşlar tertemizdir. çiziksizdir. Tüm aksesuarları ve kutusu vardır. 1 yıla yakın garantisi vardır. isterseniz msnden canlı olarak kamera ile gösterebilirim. Telefon gerçekten temizdir. Güvenli alışveriş isterseniz Ptt kargo ile kapıda ödemeli yollayabilirim. Fiyat Gayet uygundur. 0 ına 170 tl vermektense ben size yarı fiyatına 1 yıllık telefon veriyorum.

TELEFON 26.02.2010 A KADAR GARANTİLİDİR. HER TÜRLÜ TAKAS TEKLİFLERİNE AÇIĞIM TÜM RESİMLER KENDİ RESİMLERİDİR. KUTUSU FATURASI GARANTİ BELGESİ VERİLECEKTİR. AYRICA 20 TL DEĞERİNDE ORJİNAL AVEC MARKA ÇOK KALİTELİ BİR KULAKLIK VE ASKI İPİ YANINDA HEDİYEDİR...RESİMDEKİ ŞARJ ALETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR VE VERİLMEYECEKTİR.

FİYAT 79 TL DİR. KARGO VE HAVALE DAHİL 85 TL DİR.
    TELEFONUN RESİMLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ...

--------------- Ekleme ---------------

Fiyat 85 tl dir. Kargo ve havale masrafları dahil 90 tl dir.

Daha Önce Bu Siteden Kurthan30 isimli üyeye Nokia N80 Marka Telefon Sattım. İkimizde Çok Memnun Kaldık. İsterseniz Ulasşıp sorabilirsiniz Benden Aldığı telefonun Ne kadar Temiz Olduğunu...

Yazan: blackcastle
  2. hafıza kartı olmayan bir telefona göre pahalı ama ikinci hat kullanmak isteyenler alabilir...

3. Senin düşüncen.

Fiyat artık 79 tl

Kvk garantili çok temiz 2630 fİYAT dÜŞTÜ konusuna benzer içerikler

1. Tertemiz 1 yıllık kvk garantili 2630

Telefonun özelliğini biliyorsunuz arkadaşlar tertemizdir. çiziksizdir. Tüm aksesuarları ve kutusu vardır. 1 yıla yakın garantisi vardır. isterseniz msnden canlı olarak kamera ile gösterebilirim. Telefon gerçekten temizdir. Güvenli alışveriş...
  2. Çok Temiz Nokia C5-03 3 aylık kvk garantili

Çok Temiz Nokia C5-03 3 aylık kvk garantili telefonumu satmak isdiyorum arkadaşlar açıkcası sıkıldığımdna bir başka telefon almak isdiyorum güzel takaslarınız değerlendirilir üste farkı neyse verilir fiyat olarak 400tl düşünüyorum kvk garantili...
  3. Çok temiz nokia n900 32GB nokianın ürettiği MUCİZE FİYAT >DÜŞTÜ<

selamlar arkadaşlar elimde cok temiz çizksiz sorunsuz itina ile kullanılmış n900 bulunmaktadır cihaz yurt dısından gelmiş n900 32 gb modelidir ve pasapot kaydı yapılmıştır satış sebebim n900 e alışamamdır arkadaşlar yüksek modellerle mantıklı...
  4. fiyat düştü 550 tl garantili kvk N8

5 aylık kutu içeriği ve faturası tam N8 im satılıktır.fiyat 650 tl.irtibat 5304593419 manisa merkez ve izmir elden teslim edilir
  5. Nokia c3 200 tl çok temiz garantili fiyat düştü

Nokia c3 00 çok temiz garantili acil satilik 200 tl sorunsuzdur. 7 aylık garantisi vardır.fiyat düştü 260 dğl 200 tl !!!
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 20:03:03