Kore Malı telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

eneskuroglu

Üye
    Konu Sahibi
Kore Malı telefonlar
Arkadaşlar kore malı telefon almak istiyorum fazla bir bütçem yok.elinde olan varmı s3 s4 anroid olsun yeter.2.el olsada olur htc one kore malı nereden bulabilirim. yada böyle ürünleri öneriyormusunuz. ?

j700iii

Üye
samsungda kore malı

blackaid

blackaid

Üye
sanalpazar.com da 400 tl ye satıyorlar kılıf oto şarj cihazıda var yanında

eneskuroglu

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bakacam

firatbeyfirat

Üye
Arkadaşlar kore malı telefon almak istiyorum fazla bir bütçem yok.elinde olan varmı s3 s4 anroid olsun yeter.2.el olsada olur htc one kore malı nereden bulabilirim. yada böyle ürünleri öneriyormusunuz. ?

kardeşim bende var 350 tl replika galaxy s4 gayette güzel düşünürsen 0 535 632 85 55 yardımcı olurum inşAllah

netgsm

Üye

S.a kardesim hayirli bayramlar bu arada bilgin olmasindan dolayi eyer henuz telefon alnadiysan ara beni ve ya cagri at bilfin olsyb piyasada bircoj s3 ve cok s4 var ama hangisi bir coguda android ama farkli bire bir cigaz istersen dedigim gibi bana cagri at veya ara yardimci olurum 05346234126...

eneskuroglu

Üye
    Konu Sahibi
htc one arıyorum

Üst Alt