Uygulama kore malı s3 mini almak

Sponsorlu Bağlantılar

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
kore malı s3 mini almak
arkadaşlar burda bir tane buldum 300tl android 4.1.1 sürümü yüklü rami 1gb kendi hafızası 2gb sizce almalımıyın hiçbir farkı yok alsam acaba hd oyunları açarmı telefon açılırken bile samsung diye açılıyor

emre2574

emre2574

Üye
kendi hafızası nasıl 2 gb ona anlam veremedım

- - - Eklendi - - -

ben senin yerinde olsam bulaşmam.

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
bende zaten ordan anladım çakma olduğunu

theeternal

theeternal

Üye
alma sakın hiçbir fark olmasa o kadar fiyat farkı olurmuhiç

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
peki oyun performansı verirmi

Siycey

Siycey

Üye
gercekten android yüklü kore-çin malı teller var ama menüde bile kasanı var yani paranı çöpe atma derim ben 300tl ye hele galaxy y performansi bile vermez diye düşünüyorum

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
tmm teşekkürler

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
hdc s3lere bakmanı tavsiye ederim

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
hdc derken

restmod

restmod

Üye
Ole bir cihaz gecmisti elime biraz incelemistim 1gb ram 4.2 gorunuyordu android info programini yukledim asil sistem o zaman anlasildi 1ghz tek cekirdek 256mb ram android 2.3 yani anlayacagin bilgiler dogru olmayabiliyo kontrol etmek gerek

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
anladım çok saol

suscunkral

Üye
bende 220 tl lik s3 mini cakmasi var 256 mb ram 1ghz eksik yanlari formalite icabi 16 gb hafiza gps yok 3g yok ama bu fiyatla cok memnunum baska sikayetim yok marketin son surumunu kullaniyorum bir cok oyun ve gerekli programi yukledim superuser ve titanium backup gibi vs vs. onceden symbian kullanicisiydim androide alismak icin once bu tip bir cihaz kullanmanizi tavsiye ederim sonra si ALLAH buyuk.

Üst Alt