1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Klavyede tuşların yeri değişti... !

• 20 Aralık 2010
  • 5696 Okunma
  • 1 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar nokia E71 kullanıcısıyım. Telefon yazılım yükleme esnasında bağlantı kaybolduğundan açılamaz hale geldi genpa servise gönderildi. 3 hafta önce servise verdiğim telefon geldi ve herşey normal ve son yazılım atılarak elime ulaştı. Yalnız sonradan farkettiğim bir durumdur ki klavyedeki 'Y' tuşuna basınca mesaj yazarken 'Z' olarak yazıyor ve aynı şekilde 'Z' tuşuda 'Y' olarak yazıyor. Ayrıca (: , .) gibi tuşlarında yeri değişmiş. Acaba en son sürümde mi bi hata vardır yoksa sorun başka bişeymidir. Genpa servise versem eminim yapılır ama bi 3 hafta daha beklemek istemiyorum. Kolay bi yolu varmıdır bilen varsa paylaşırsa sevinirim.
    Teşekkürler...
    :hmmm

Yazan: grkn__

2. :angry:aynı dert benimde başımda y z oldu z y oldu ve . , gibi tuşlarda bi alta ? ! tuşlarına kaydı daha çözemedim ve işin kötüsü serviste çözemedi şuanlık tekrar yazılım yüklüyorlar gene aynı oluyomuş

Yüklüyor...