Kızlar, Karşınızdaki Erkeğin Ne Düşündüğünü Merak Ediyorsanız İşte Size Tüyolar

Konu, 'Konu Dışı' kısmında ALpeRenBuGRa tarafından paylaşıldı. Okunma: 65355 | Cevaplanma: 18

 1. Kızlar, Karşınızdaki Erkeğin Ne Düşündüğünü Merak Ediyorsanız İşte Size Tüyolar

  Kızlar, Karşınızdaki Erkeğin Ne Düşündüğünü Merak Ediyorsanız İşte Size Tüyolar

  “Gözler, kalbin aynasıdır” diye boşuna söylememişler. Sen de hoşlandığın çocukla sohbet ederken onun gözlerini takip et, hakkında ne düşünüyor öğren.

  Gözlerine bakıyorsa
  Ooo, bu yakışıklı kendine çok güveniyor ya da bir kızı nasıl etkileyebileceğini iyi biliyor. Karşısındakinin gözlerinin içine bakarak onun aklını okuyabileceğini senden önce keşfetmiş anlaşılan. Evet tatlım, zeki bir yakışıklıyla karşı karşıyasın, ama işin bir de şu bölümü var: Eğer gözlerinin içine bu kadar net bakıyorsa, seni daha yakından tanımak istiyor. Bu da oldukça iyi bir şey! Sen de kendine güven ve bakışlarına karşılık ver!

  Dudaklarına bakıyorsa
  Sürpriz, sana iyi bir haberimiz var: Bu çocuk sana bayılıyor. Sen konuşurken tatlı tatlı dudaklarına bakmasının sebebi de bu. Büyük ihtimalle o anda rüyalar alemine daldığı için senin ne söylediğini pek duymuyordur. Rüyasında ne mi görüyor? Elbette onunla çıktığını; sevgili olduğunuzu… Bu da çok hoş tabii, senin ona biraz yüz vermeni bekliyor.

  Boynuna bakıyorsa
  İki seçeneğimiz var. Birincisi, bu çocuk çok utangaç! İkincisi çok paragöz ve boynundaki kolyenin gerçek olup olmadığını anlamaya çalışıyor Tabii ki büyük bir olasılıkla birinci seçenek. Gözlerinin içine bakamıyor, çünkü çekiniyor. Tepkilerinden korkuyor, senin ondan hoşlanıp hoşlanmadığından emin olamıyor. Bu yüzden harekete geçmek konusunda çekimser kalıyor. Onu cesaretlendirecek ve gözlerinin içine bakmasını sağlayabilecek bir iki harekette bulunabilirsin.

  Göğüslerine bakıyorsa
  Biraz çocuk ruhlu bir yakışıklı! İstediğini elde edebilmek için her şeyi yapabilir. Görünüşe bakılırsa seni çekici de buluyor, ama bu, biraz daha fiziksel bir çekim gibi duruyor. Yanında hoş bir kızın olmasını, o kızla arkadaşlarını tanıştırmayı ve onlara hava atmayı planlıyor. Yaramazlıklarına karşı biraz dikkatli olmalısın, çünkü bu tip, istemeden de olsa senin kalbini kırabilir.

  Ellerine bakıyorsa
  Ay, ne kadar duygusal bir çocuk bu! Biliyorsun ki pek çok duygumuzu aslında sözcüklerle değil de vücut dilimizle anlatırız. Bbu dili konuşurken en çok kullandığımız uzvumuz ise, ellerimiz Ellerine bakıyor, çünkü senin ona karşı ne hissettiğini anlamaya çalışıyor. Onu kırmamalısın, çünkü bu çocuk sana kalbini kaptırmış gibi görünüyor.

  Kalçalarına bakıyorsa
  Hayır, gidip ona tokat atmana gerek yok Tamam, haklısın! Bu çocuğun niyeti belli, ama tepkini daha farklı yöntemlerle göstermelisin. Onun duygusal, hassas, ince bir yakışıklı olmasını bekleyemezsin, çünkü o seni sadece fiziksel olarak çekici buluyor. Hatta senin çok seksi olduğunu düşünüyor. Fakat bu yakışıklı kalbini fena kırabilir, haberin olsun!

  Ayaklarına bakıyorsa
  Şimdi anlatacaklarımızdan her ikisi de olabilir; ilişkinizin ilerleme sürecinde bunun hangisi olduğunu hemen anlayabilirsin: a) Kendine hiç güveni yok, bu yüzden sana layık olmadığını ve senin onu beğenmeyeceğini düşünüyor. b) Muhabbetten sıkıldı, başka bir yere gitmek istiyor. Zaten “Benim bir işim var, arkadaşlarla buluşacağım” gibi bir şeyler geveliyorsa, “b” şıkkına bir çentik atabilirsin

  Hürriyet  Yazan: ALpeRenBuGRa
 2. Vallahi Hepsi Doğru:oke:

 3. abiii.. niye sırlarımızı açıyon sen karşı cinse ..olmaz ama böyle..:ehe

 4. Bazı kızlar anlama özürlü çıkabiliyor :islik
  O yüzden ne düşündüğümüzü bilmelerinde yarar var :ehe

 5. :ehe:ehe:ehe:ehe kesinlikle %70 doğruluk payı var:ehe:ehe:ehe:ehe

 6. alp usta ne kadar sırrım varsa vermişin yahu şimdi nasıl kız tavlayacagız:D

 7. oooo. ali yorumunla yine sallamışsın ortalığıı.
  kesinlikle %70 ..nasıl oluyorsa...:kop:

 8. kesinlikle doğru :oke:
  neyse buda acemi erkeklere ders olsun
  :D

 9. browa yane güzel bi çalışma olmuş artık kızlar burdan kopya çekerler :D

 10. Leb Demeden Anlarlar Artık :ehe :ehe :ehe

 11. şahsi kanaatimm leblebi bile desen anlamayanlar çıkacaktır..:ehe:ehe

 12. kendin ustasın acemilere ders veriyorsun leiche :@:@:ehe:ehe

 13. Ne yorum yapmışın :ehe

 14. aman ayaklara bakmasınlarda düşmandırlar o zaman :D:D

 15. Ben Normal Bi Erkek Olmadığım İçin Benim İçin Geçerli Değil Tabi Bunlar:)

 16. :ehe nasıl yani normal bir erkek
  veya normal olmayan erkek ne demek oluyor

 17. NAZY valla CoYoTe®´yi cok kötü yakalmışsın :ehe

 18. :allalla::allalla::allalla:

 19. bencede :naughty:

  --------------- Ekleme ---------------

  sen nasıl bi erkeksin pek anlayamadık açıklarmısın:P:düşündüğümüz şey değildr umarım.:allalla::allalla::allalla:

Kızlar, Karşınızdaki Erkeğin Ne Düşündüğünü Merak Ediyorsanız İşte Size Tüyolar konusuna benzer içerikler

 1. Neden Esnediğimizi Hiç Merak Ettiniz mi? İşte Size Yanıtı !.. ( Konu Dışı )

  Neden Esnediğimizi Hiç Merak Ettiniz mi? İşte Size Yanıtı !.. Uykusuzluk, can sıkıntısı, halsizlik... Bugüne kadar insanların neden esnediği üzerine pek çok teori üretildi. Bunların yanı sıra 'kandaki düşük oksijen seviyesi' de kimi...
 2. Kızlara Tüyolar : Erkekleri Kendinize Aşık etme Yöntemleri ( Konu Dışı )

  Onu kendine aşık et! Bir erkeğin size aşık olmasını istediğinizde, bazen şansınızı zorlamanız gerekebilir. Nasıl mı? İşte yolları... Mükemmel bir erkekle tanıştınız, anında elektrikleme oldu ama sizi aramıyor. İçinizdeki geleneksel...
 3. Bir Erkek Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranmalı ? ( Aile, Evlilik ve İlişkiler )

  Günümüzde En Çok Tartışılan Konulardan Birisidir Erkekler Kızlarla Dalga Geçer Kullanır ve Atar Peki Erkekler Ciddi Düşündüğü Kıza Ne Yapar Nasıl Davranır ? Sizce Bir Erkek Sevgilisi Veya Hoşlandığı Kız İle Ciddi Düşünüyor İse Nasıl Davranmalı ?
 4. Bir Erkek Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranmalı? ( Aile, Evlilik ve İlişkiler )

  Ona güven sağlamak için çaba göstermeli Kendisini ve sevgisini düzgün bir şekilde kanıtlayabilmeli İlk açıldığında hemen "ciddi düşünüyorum" yada "çıkarmısın" kelimelerini telaffuz etmemeli Sahiplenmeli ve korumalı...
Yüklüyor...
08 Şubat 2016 Pazartesi - 18:55:19