Kırmızı.. Beyaz.. Siyah.. Gri..

Konu, 'Şiir - Güzel Söz ve Yazılar' kısmında Romantik Prens tarafından paylaşıldı. Okunma: 7976 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Kırmızı.. Beyaz.. Siyah.. Gri..

  kırmızı.. beyaz.. siyah.. gri..


  Beyaz masumiyetti.Kar beyaz...Ve yılın ilk karı düşmüştü işte heryer beyaz.Beyazla başlayan aşkın ilk bakışı olmuştu kar taneleri.Yumuşamıştı ruhları pamuk kadar yumuşak olmuştu duyguları.Ve aşkın ilk nefesi kar tanelerini eritmiş beyaz başlamıştı aşk.

  "Seni seviyorum" dedi adam.Küçük bir tebessümle gözlerini kaçırdı kadın."Seni seviyorum"dedi adam.

  Masum bir öpücük kondurdu üşümüş yanagına adamın ve gülümsedi kadın.Titreyen ellerini tuttu kadının ve öptü adam.Böyle başladı beyaz aşk.Beyaz kar taneleri düştü tenlerine.Dudaklarında eridi taneler.

  Şöminenin ışıgı aydınlattı yüzlerini.Kahve fincanını uzattı adama kadın.Sarıldı adam kadına.

  Saatler geçti öylece kaldılar.Aşk masum beyazdan şöminenin kırmızısı oldu.

  "Seni seviyorum" dedi adam."Ben de seni seviyorum" dedi kadın."Bir ömür varmısın benle "dedi ardından adam.Hiç tereddütsüz "evet" diye haykırdı kadın."Evet!"...

  Günler geçtiayak izlerinde sürdü aşk.Kar yagdı izleri sildi taneler.Aşk yine beyaza büründü.Yaz geldi kırmızı oldu aşk; kışla beyazın büyüsünde sürdü tekrar.

  Ve elele vitrinin önünde durdular beyaz gelinliğin beyaz masumiyeti oldu gözleri beyaz sürdü aşk.Gelinliği denedi kadın."Çok güzelsin" dedi adam.Yüzünde tebessümü "seni seviyorum" dedi kadın."Seni seviyorum" dedi adam.

  Yüzükleriyle kenetlenmemişti henüz parmakları.Ve beyazdı aşk o sıralar.Bir gece baş başa kaldılar öylece sarılıp...Ve şehvet geldi aşka.Adamın gözleri şehvet oldu.Kadının gözleri hala aşk.Ve öptü adam kadını sınırsızca."Sonuna kadar varmısın" dedi kadın. "Sonsuzumsun"dedi adam.Ve gece kırmızı yaptı aşkı kan kırmızısı...Aşk kırmızı oldu bir sonraki beyaza dek.

  Haftalarca kırmızı kaldı aşk.Bir gün adam başka bir kadının siyah saçlarına vurulana dek...

  Adam siyah saçlı kadına yöneldi.Ve "seni seviyorum" dedi.Aşk gri oldu önce.Bulanık bir gri...Ve ayrılma kararı çıktı adamın yürek mahkemesinden.Sevdiği kadına yöneldi ya da eskiden sevmekte oldugu kadına.

  Kadın "seni seviyorum "dedi.Adam "ben seni sevmiyorum artık".Kadın "sonsuzundum" dedi.Adam "sonsuzluk görecelidir".Kadın "aşkındım" dedi.Adam "aşk bir nefes kadar kısa".Kadın sustu..gözyaşı sel oldu.Adam gittigölgesi siyah...Kadın beyaz gelinliği giydi ve yokluk oldu.Kadın beyaz gelinlik kırmızı oldu.Adam gri aşk siyah oldu.  Yazan: Romantik Prens
 2. wayyy gzlmiş paylaşım için tşkürler:)

 3. cok güzel

Kırmızı.. Beyaz.. Siyah.. Gri.. konusuna benzer içerikler

 1. Siyah Beyaz ( Sinema - Tiyatro )

  Tuncel Kurtiz, Nejat İşler, Erkan Can, Şevval Sam, Taner Birsel ve Derya Alabora'nın başrollerini paylaştıkları Siyah Beyaz 23 Nisan 2010'da sinema izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor… Siyah Beyaz'ı beyaz perdeye taşıyan filmin karakterleri...
 2. Siyah Beyaz Fotoğraflarda Gri Yansımalar ( Her Telden Fotoğraflar )

  Resim 75 olarak küçültüldü. Gerçek boyutları [ 660 x 631 ] Resim 75 olarak küçültüldü. Gerçek boyutları [ 660 x 650 ] Resim 73 olarak küçültüldü. Gerçek boyutları [ 679 x 664 ] Resim 76 olarak küçültüldü. Gerçek boyutları [ 652...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
11 Şubat 2016 Perşembe - 10:45:59