Kask Kamerasının Faydaları ve Ön Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

snrhsn

snrhsn

Üye
    Konu Sahibi
Kask Kamerasının Faydaları ve Ön Bilgi
Aksiyon kameraları sorunsalını çözdük :D Şimdi gelelim neden kullanmamız gerektiğine :D
Şimdi öncelikle neden kask kamerası,bende ilk önce hobi olarak başladı,hani gezip tozarken çekimler yapıp,sonra bunlara müzik ekleyip olayı dahada eğlenceli hale getirdim,tamamen zevk , fakat sonrasında heleki istanbul trafiğinde ne kadar çok ihityaç olduğunu hissettim,bunu köprüde şaşıran komserde destekledi

Bir çok deneme yanılma yöntemi yaptım,bir çok kamera eskittim,malum kameralar pahalı,önce ucuzlarına kaçtık tabi

Şu an sj4000 kullanıyorum hem arkaya bakan hemde öne bakan iki tane

Öncelikle sze faydalarını anlatayım,birebir yaşanmış ve gözlemlenmiştir

1: Kesinlikle ve kesinlikle kamerayı gören sürücü ters bir hareket yapacaksada vazgeçiyor,örnek elindeki telefonu saklayan,kırmızıda geçecekkken aniden duran,ve en önemlisi önüne atlamak isterken kamerayı farkedip frenleyen, bunlar başlıca örnekler.

2: Hoşluklar; mesela yolda birden camı açıp abi o kafandaki ne diyenler,kızın camını açıp filmmi çekiyorsunuz diye sorması,el sallayanlar ,önüne atlayıp çekiyormu diye soranlar he birde kaç lira,kaç saat çekiyor soruları genelde bu son iki soruya apaçiyse şöyle cevap veriyorum ,önce kendine bir kask al sonra bunu alırsın

3:tek kötü yanı atarlı yapması ,benim pek olmuyor genelde sakin yapılı biriyim ama bazı arkadaşlar durumu abartabiliyor,örneklerini çok izledik

Satın alma konusu; Ben genellikle kullanıyorum. Ürün göndermeleri ve hizmetin kalitesi açısından sizlere de tavsiyemdir.

son olarak mutlaka ama mutlaka tavsiye ediyorum,hem sizin hemde karşı taraf için,allah korusun bazen öyle anlar oluyorki ispat etmek çok zor oluyor,kamera kesin çözüm,hatırlayın metruk bir yolda bir motosiklette iki kişi sürüklenmiş ve hayatını kaybetmişti,ne bir görgü şahidi ne bir mobese görüntüsü var,faili meçhul kaldı,belkide bir araç ezdi geçti yada sıkıştırdı.

Hepinize kazasız belasız sürüşler dostlarım.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tesekkurler

Üst Alt