• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

karışık yabancı ve diğer kategoriden kısa mp3 arşivi(.MP3 .AMR İ-PHONE İÇİN ÜÇ FORMATTA)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aziz™

Aziz™

Üye
karışık yabancı ve diğer kategoriden kısa mp3 arşivi(.MP3 .AMR İ-PHONE İÇİN ÜÇ FORMATTA)
evet arkadaşlar sitede indirme farklı olabileceğinden anlatma gereksinimi duydum.anlatım tamamiyle bana aittir...

rindtones set 1 indirimi kolay çıkan pencerede click download yazan yere basarak indirebilirsiniz.fakat diğer partlarda farklı bir site var ve indirmesini yapamayacak olan arkadaşlar için resimli anlatacağım..

şarkı adı yazan yer her zaman ilk sıra olmayabilir.bazılarında ikinci sırada olabiliyor...

yukarıdaki sayfadada isterseniz kısa mp3 isterseniz i-phona özel istersenizde ses kaydı biçimi olan amr formatında direk link olarak indirebilirsiniz...

Ringtones Set 1

Ringtones Set 2

Ringtones Set 3

Ringtones Set 4

Ringtones Set 5

Ringtones Set 6

Ringtones Set 7

Ringtones Set 8

Ringtones Set 9

Ringtones Set 10

Ringtones Set 11

Ringtones Set 12

Ringtones Set 13

Ringtone Set 14

Ringtones Set 15

KONU İÇİN UĞRAŞTIM.EMEĞİN KARŞILIĞI OLARAK BİR TEŞEKKÜR YETERLİDİR...:oke:

• Beğen
Tepkiler: banucann, ceylanakgul, hassansa1680 ve 2 diğerleri

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler :oke: emeğine sağlık kardeşim

Aziz™

Aziz™

Üye
Rica ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...