Faturalı Kampanya-Fatura çakışması

Sponsorlu Bağlantılar

IntelLEGEND Boy

Üye
    Konu Sahibi
Kampanya-Fatura çakışması
İyi forumlar şimdi benim fatura 27 Mayıs'da yenileniyor ve bu faturaya dahil 4 GB internetim var. Ancak 22sinde 1 haftalık 1GB ek internet paketi almıştım ve bu 25inde bitti. Şu an hücreseli kullandığım an faturalı paketinin dahil olduğu 4 GBden mi yer yoksa 1 haftalık paketten mi devam eder(1 GB sonrası MB başı 5 lira) bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
İyi forumlar şimdi benim fatura 27 Mayıs'da yenileniyor ve bu faturaya dahil 4 GB internetim var. Ancak 22sinde 1 haftalık 1GB ek internet paketi almıştım ve bu 25inde bitti. Şu an hücreseli kullandığım an faturalı paketinin dahil olduğu 4 GBden mi yer yoksa 1 haftalık paketten mi devam eder(1 GB sonrası MB başı 5 lira) bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba.
1GB'ın bittiğini nereden biliyorsun? Bilgilendirme mesajı mı geldi?
Ayrıca başta tarifene dahil olan 4GB'tan kullanır, sonra Ek Paket aldıysan o devreye girer, böyle olması lazım.:hmmm
Bunu en iyi anlamak için şu uygulamayı indirip Mobil kısmı için giriş yap:
Orada Kalan Kullanımlarını görebilirsin.

IntelLEGEND Boy

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba.
1GB'ın bittiğini nereden biliyorsun? Bilgilendirme mesajı mı geldi?
Ayrıca başta tarifene dahil olan 4GB'tan kullanır, sonra Ek Paket aldıysan o devreye girer, böyle olması lazım.:hmmm
Bunu en iyi anlamak için şu uygulamayı indirip Mobil kısmı için giriş yap:
Orada Kalan Kullanımlarını görebilirsin.

Uygulamayı indirdim orada iki paketi de gösteriyordu ama biri hiç kullanılmamış diğeri de tamamen kullanılmıştı ortası yoktu yani.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Uygulamayı indirdim orada iki paketi de gösteriyordu ama biri hiç kullanılmamış diğeri de tamamen kullanılmıştı ortası yoktu yani.
Hımm, tarifen yenilenmiş olmasın?
Zahmet olmazsa ekran görüntüsü atarsan daha iyi anlarız.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Benim Bildiğim Başka Paket Varsa Ondan Devam Eder Ama Arayıp Sor Faturalı ise Sıkıntı

Üst Alt