kablolu modem balı laptobu, kablosuz modeme çevirme?

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
kablolu modem balı laptobu, kablosuz modeme çevirme?
Windows8 işletim sistemli laptobu kolay yoldan kablosuz modeme çevir yolu var mı acaba ?
[böyle bi cevap vermiyin lütfen]:

ArifYılmaz42

Üye
Connectify hotspot pro ile yapabilirsin tabi leptopun açık olduğu sürece kablodan gelen interneti kablosusz olarak dağıtırsın ben şu anda kullanıyorum ve çok yararlı ben kablosuz olarak çektiğim interneti kablosuz olarak evin içine dağıtıyorum ve pıng internet hızı mükemmel tavsiye ederim

- - - Eklendi - - -

sana özel çalıştığına dair foto attım yapması gayet kolay takıldığın bi yer olursa pm atman yeterli

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Connectify hotspot pro ile yapabilirsin tabi leptopun açık olduğu sürece kablodan gelen interneti kablosusz olarak dağıtırsın ben şu anda kullanıyorum ve çok yararlı ben kablosuz olarak çektiğim interneti kablosuz olarak evin içine dağıtıyorum ve pıng internet hızı mükemmel tavsiye ederim

- - - Eklendi - - -

sana özel çalıştığına dair foto attım yapması gayet kolay takıldığın bi yer olursa pm atman yeterli

win8 de çalışıyormu confety çalışmıyor diye biliyordum.

- - - Eklendi - - -

Bide confety pro ücretlimi?

• Beğen
Tepkiler: ArifYılmaz42

ArifYılmaz42

Üye
ücretsiz sürümlerini internetten bul ben win8 kullanıyorum yeni pcde ilk bi sorun verdi sonra kendini güncelledi ve oldu sorun yok resimdede gözüktüğü üzere imzamdada hangi bilgisayar olduğunu görüyosun w8 bi sorun yok yani başka bi forumda olmasa linkini atardım sabah atıyım özelden

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
ücretsiz sürümlerini internetten bul ben win8 kullanıyorum yeni pcde ilk bi sorun verdi sonra kendini güncelledi ve oldu sorun yok resimdede gözüktüğü üzere imzamdada hangi bilgisayar olduğunu görüyosun w8 bi sorun yok yani başka bi forumda olmasa linkini atardım sabah atıyım özelden

Tamam az sonra ben bi arıyım bulamazsam PM atarsın :tşk:

ArifYılmaz42

Üye
bulabildinmi ?

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi

respection123

Üye
Bir Çok Yolu var :)