[ROM][JB] Galaxy Ace 2 için CyanogenMod 10 (Muhteşem Görsellik + Performans !!!)

Sponsorlu Bağlantılar

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][JB] Galaxy Ace 2 için CyanogenMod 10 (Muhteşem Görsellik + Performans !!!)
ÇALIŞAN ÖZELLİKLER :

- Ses (Arama-Bildirim-Titreşim)
- HW Akselerasyon
- HW OMX
- Sensörler
- Bluetooth
- RIL
- WIFI
- GPS
- Kamera
- Hafıza Kartı
- MTP
- CWM bulunan özel kernel

ÇALIŞMAYAN ÖZELLİKLER :

- YOK !!!

SCREENSHOTS:

İNDİR :

Gapps paketi (google uygulamaları) :

KURULUM :

1-Cwm flashlayın. (apply update from sd card/update.zip)

2-Romu flashlayın.(install zip from sd card/choose zip from sd card/Cm 10 seçin)

3-Gappsleri flashlayın.(install zip from sd card/choose zip from sd card/gapps seçin)

4-Wipe cache partition.

5-Wipe data.

6-Yeniden başlatın.

7-10 dakika bekleyin.
CM Hazır :)

EKSTRALAR:

Stone Kernel v5 :

ÖZELLİKLER :

-CWM

-Daha fazla governor ve i/o scheduler

-Ve birçok şey daha...

KURULUM :

1-Kerneli flashlayın.(install zip from sd card/choose zip from sd card/RoXSel Kernel v2 seçin)

İNDİR :

VOLD.FSTAB (HAFIZA YER DEĞİŞTİRME) :

Tavsiye - Ace 2 Cm10/10.1 Için Vold.fstab(hafıza Yer Değiştirme) - MaxiCep

NOT: Ekstralar şimdilik 2 tanedir. Ben farkettikçe yenileri eklenecektir :D (siz söylerseniz de eklerim :D)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: havadan

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
hocam keske bi kac foto atsaydin romdan bahsetseydin nasil calisiyo kasma falan varmi suan performance rom kullaniyorum memnunumda degistirmeyi de düşünmüyorum ama bi denerim olmadi cunku daha önce cyanogenmod kullanmadim

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
hocam keske bi kac foto atsaydin romdan bahsetseydin nasil calisiyo kasma falan varmi suan performance rom kullaniyorum memnunumda degistirmeyi de düşünmüyorum ama bi denerim olmadi cunku daha önce cyanogenmod kullanmadim
Tamamdır kardeşim konu güncellenmiştir. Ayrıca tr jb den 1000 kat daha stabil diyebilirim.

Tolga3521

Tolga3521

Üye
Bu cm10 - 10.1 değil.

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
indirdim yükledim ama içime sinmedi tekrar türk yapımı performance roma dönücem tavsiyemdir sizde onu kullanın daha kullanışlı.

ghostsaw

Üye
yaw ben flashlama nedr onu bıle bılmıyom yanı benım telefonda cwm acıyom instal zip yok o menuyu nası getırcem anlatımı yokmu daha once odin le jb yı yuklemıstım essek arabası gıbı olmustu gerı 2.3.6 ya dondum o menuyu nası getırıyz onu anlatırız

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
yaw ben flashlama nedr onu bıle bılmıyom yanı benım telefonda cwm acıyom instal zip yok o menuyu nası getırcem anlatımı yokmu daha once odin le jb yı yuklemıstım essek arabası gıbı olmustu gerı 2.3.6 ya dondum o menuyu nası getırıyz onu anlatırız
cm jb üzerine kurulur tekrar jb ye geç ace 2 ana konusunda cwm var ordan indir kur

ghostsaw

Üye
tamam kardes buldum bıda ındırıyom kuralım bakalım nolcak

- - - Eklendi - - -

indirdim kurdum kardes detaylı anlatımı varmı bundan snra ?

- - - Eklendi - - -

indirdim kurdum kardes bundan snra detay lı ca anlatabılırmısın acaba??

- - - Eklendi - - -

ALLAH ALLAH ELİNE KOLUNA SAGLIK KARDES YAA :D TELEFON MANYAK OLDU KATIR OLDU MUBAREK :D TUTAMIYOM VALLA SAOL YA VALLA :D

furkan4045

Üye
Stabil mi acaba ? :hmmm|-)

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardes buldum bıda ındırıyom kuralım bakalım nolcak

- - - Eklendi - - -

indirdim kurdum kardes detaylı anlatımı varmı bundan snra ?

- - - Eklendi - - -

indirdim kurdum kardes bundan snra detay lı ca anlatabılırmısın acaba??

- - - Eklendi - - -

ALLAH ALLAH ELİNE KOLUNA SAGLIK KARDES YAA :D TELEFON MANYAK OLDU KATIR OLDU MUBAREK :D TUTAMIYOM VALLA SAOL YA VALLA :D
:rica:

- - - Eklendi - - -

Stabil mi acaba ? :hmmm|-)

Arayuzler stock romlardan daha stabildir fakat nfs mw gibi buyuk capli oyunlarda kasabilir :)

furkan4045

Üye
Bende yukledim gayet stabil calisiyor kasma 0 diyebilirim ama agir oyun(mc4) oynicaklar gecmesin kasma yapar zaten hepsinde yapiyor ama bu rom gayet guzel.

Kontrol

Kontrol

Üye
Arkadaslar peki candy crush saga kasiyor mu ben denedim bnde kasma yapiyor ?
bir de siralama neden degismiyor ben ilk siralara not h.makinasi takvim vs. koyuyorum ama bunda yok galiba harf sirasina gore gidiyor ?

Sarangni

Sarangni

Üye
CyanogenMod ekibi mi yapmış yoksa her hangi bir developer mı yapmış?

Kontrol

Kontrol

Üye

cok stabil gb den farki yok sadece holo tarzi menuyu sevmiyorum ve candy crush saga da kasiyordu. belki sorun bendedir rom gercekten super. yapimcisi kim tanimiyorum :)

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
cok stabil gb den farki yok sadece holo tarzi menuyu sevmiyorum ve candy crush saga da kasiyordu. belki sorun bendedir rom gercekten super. yapimcisi kim tanimiyorum :)

Sorun sende degil ayarlarda performanstan en dusuk ve yuksek hizi 800mhz sec io zamanlayici yi bfq yap governorlarda hangilerinin oldugunu bilmiom ama screenshot atarsan orada da yardimci olabilirim bunlari yaparsan kasmaz :)

- - - Eklendi - - -

Bu konu hakkinda pek bir bilgim yok ben xda dan aldim onlar cm ekibinden mi aldilar kendileri mi yaptilar bilmiyorum ama pek developer isine benzemiyor :)

Üst Alt