java bağlantı sorunu (opera,bolt,snaptu vs.)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

edcf

Üye
    Konu Sahibi
java bağlantı sorunu (opera,bolt,snaptu vs.)
telefonumun gprs ayarlarını yaptım denedim hem gprsden hemde wifiden internete bağlanabiliyorum ancak java üzerinden böyle bir programı kullanmaya kalktığımda bağlantı hatası veriyo opera 3 te gprs ten sorun yok ama wifiden girmeye çalıştığımda tekrar aynı hata ile karşılaşıyorum deli olacağım yakında:ağlarım::ağlarım:

laracroftt

laracroftt

Üye
telefonumun gprs ayarlarını yaptım denedim hem gprsden hemde wifiden internete bağlanabiliyorum ancak java üzerinden böyle bir programı kullanmaya kalktığımda bağlantı hatası veriyo opera 3 te gprs ten sorun yok ama wifiden girmeye çalıştığımda tekrar aynı hata ile karşılaşıyorum deli olacağım yakında:ağlarım::ağlarım:

öncelikle java ayarlarını tam yaptıgından emın ol sorun cıkaran uygulamayı sec seceneklerden profıl seceneklerını kontrol et tek hat kullanıyosan yada cıftsede hangı hattı kullanıyosan sım 1 yada sim 2 yı sec baglantı seklını wlan yap bırde kullanıcıya özel olan seçenegı aktıf et cık. wlana baglan tekrar javaya gır ve o programa baglanmayı dene bakalım bu sefer olacak mı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt