iTunes(PC) ten iphone 4 e aktarmak. Yardım Lütfen..

Sponsorlu Bağlantılar

TRiyonX

Üye
    Konu Sahibi
iTunes(PC) ten iphone 4 e aktarmak. Yardım Lütfen..
Selam arkadaşlar,:bye2:
ben itunes ten 4 adet free uygulama indirdim şu anda onlar Apps sekmesinde duruyor, ben onları iphone 4 e aktaramadım bir kaç yol denedim bulamadım kablo ile bağlıyorum iphoneyi sürükleyip bırakıyorum uygulamaları ancak pc den iphone ye atacağına, iphoneden pc ye aktarıyor.:vur nasıl yapabilirim?:allalla: şimdiden teşekkürler...:hmmm

----------Eklendi @ 15:19:15 ---------- Yazıldı @ 13:29:27 ----------

yokmu kimse bu işten anliyan? basit bişi sanırım ama çözemedim bi ufak anlatan yokmu :megafon::blink:

hakankurban

hakankurban

Üye
telefon üzerinden appstoredende direk kullanıcı adın ve şifrenle telefona indirebilirsin

_Faruk

Üye
telefonu bağladıktan sonra itunestan telefona tıkla apps e gir istediğin uygulamalara tik koy alt taraftan sync tıkla

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
yaaa arkadaşlar ben bu iphone olayından birşey anlamadım bilgisayara bağımlı bırakıyor devamlı. bende bir düny7a litefree oyun yüklü asphalt 5.6 driver fAst and furios need for speed vs vs hiçbiri tam sürüm değil bunları tlf.dankaldırmak işstiyorum bir türlü kaldıramadım. işime yarar uygulamalar kendiliğinden siliniyoır i tunes sync da (skyfire vs) ancak bu yer kaplayan fuz<uli oyunlar kalkmıyor ne yaptıysam boş

_Faruk

Üye
yaaa arkadaşlar ben bu iphone olayından birşey anlamadım bilgisayara bağımlı bırakıyor devamlı. bende bir düny7a litefree oyun yüklü asphalt 5.6 driver fAst and furios need for speed vs vs hiçbiri tam sürüm değil bunları tlf.dankaldırmak işstiyorum bir türlü kaldıramadım. işime yarar uygulamalar kendiliğinden siliniyoır i tunes sync da (skyfire vs) ancak bu yer kaplayan fuz<uli oyunlar kalkmıyor ne yaptıysam boş

onun nedeni skyfire vs. onları paryla almş olmndır bunlar ücretli olduğu için drek bağldın zmn onları siler tlfndan sağ tıklyıp transfer prchases dmn lazm
silmek içinde uygulamaya basılı tut titremeye başlıycak ikonlar sol üstteki - işaretinden istediğini kaldır bilge grk yok ki

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
onun nedeni skyfire vs. onları paryla almş olmndır bunlar ücretli olduğu için drek bağldın zmn onları siler tlfndan sağ tıklyıp transfer prchases dmn lazm
silmek içinde uygulamaya basılı tut titremeye başlıycak ikonlar sol üstteki - işaretinden istediğini kaldır bilge grk yok ki

tlf dan silinen uygulamalar bu yöntyemle kökten mi siliniyor yoksa sadece ikonumu silmiş oluyoruz?? Çünki henüz tlf dan sildiğim bu oyunlara rağmen yer açılmamış gözüküyor

mert_1047

mert_1047

Üye
Selam arkadaşlar,:bye2:
ben itunes ten 4 adet free uygulama indirdim şu anda onlar Apps sekmesinde duruyor, ben onları iphone 4 e aktaramadım bir kaç yol denedim bulamadım kablo ile bağlıyorum iphoneyi sürükleyip bırakıyorum uygulamaları ancak pc den iphone ye atacağına, iphoneden pc ye aktarıyor.:vur nasıl yapabilirim?:allalla: şimdiden teşekkürler...:hmmm

----------Eklendi @ 15:19:15 ---------- Yazıldı @ 13:29:27 ----------

yokmu kimse bu işten anliyan? basit bişi sanırım ama çözemedim bi ufak anlatan yokmu :megafon::blink:

iphone u bağlayın ardından itunes da iphone un bulunduğu sekmede sağ tıklayıp backup a tıklayın ardından transfer purchases a tıklayın bu yöntem cihazdakilerin pcye geçmesini sağlayacak ardından iphone a tıklıyoruz resminin gözüktüğü sayfa geliyor karşımıza yukarıda apps bölümü var ona tıklayıp sync new apps e tıklıyoruz ardından en altta automatically sync new apps i de seçiyoruz şimdi sizin indirdiğiniz prolar orada listede gözüküyor hepsini işaretleyin programın sağ alt köşesinde sync var ona tıklayın soru filan bişey çıkarsa kabul edin cihaza atar. Bu yöntemden sonra itunesdan indirdiğiniz bütün programlar iphone u bağladığınız anda iphonea otomatik olarak aktarımı başlayacaktır aktarılırken iphone ekranında eşzamanlanıyor yazar slidera dokunmayın o zaman iptal etmiş olursunuz.

Gerçi bi ay geçmiş konunun üstünden ama belki karşılaşırsanız işinize yarar diye düşündüm.

Faydası Olduysa Mesajımın Sağ Alt Köşesindeki "Beğen" e tıklamanız yeterli.

• Beğen
Tepkiler: gunesinoglu

Üst Alt