işyerinde nasıl %100 başarılı olunur (matematiksel ispatı)

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında Dawn tarafından paylaşıldı. Okunma: 3959 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. daha önce forumda çok verildi ama en güzel anlatım şekli bu :)

2. Evet, analtım şekli gerçekten çok hoş :)

3. begendiginize sevindim arkadaşlar tşk

4. süper bişe.. zuhaaa :D:D

5. :D :D :D ben hiç rastlamamıştım sağolasın

6. Teşekkürler.

7. kimin aklına gelirki:coold:

8. ilginç ...

9. Teşekkürler

işyerinde nasıl %100 başarılı olunur (matematiksel ispatı) konusuna benzer içerikler

1. İşyerinde Başarılı Olmanın Yolları..... ( 15 Mart 2006 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

İŞ HAYATINDA NASIL ZİRVEYE ÇIKILIR İŞTE SİZE YARDIMCI OLACAK BİR FORMÜL A B C Ç D E F G Ğ H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17...
  2. Aşık nasıl Olunur ? ( 25 Mayıs 2007 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

1- Tedavi edilemez derecede romantik olun. 2- Birlikte kitap okuyun, elele tutuşun ve birlikte düzenli yürüyüşlere çıkın. 3- Gülümsemeler bulaşıcıdır. Ona da bulaştırın. 4- Güvenilir bir sırdaş olun ve onu hiç kimseye şikayet etmeyin. 5- Onun en...
  3. Nasıl 'baŞarısız' olunur! ( 5 Nisan 2011 | Konu Dışı )

Sıkça sorulan bir soru vardır: Başarı ya da başarısızlığın ölçütü nedir? diye. Ve bu soruya verilen cevaplarda birçok kural sıralanır. Fakat gerçekte kendin için öyle kurallar koymalısın ki bunları uyguladığında başarının garantisi; öyle bir...
  4. Moderatör nedir Nasıl olunur. ( 12 Şubat 2013 | Site Hakkında )

mesela ben moderatör olmak istiyorum nasıl olabilirim moderatör ne demektir. Yardımcı olsanız sevinirim teşekkürler maxicep
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 4:31:10