1. Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında melodi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.
  2. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Işte köpek havlama sesi

• 16 Ekim 2008
  • 90477 Okunma
  • 19 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

1. usta2525, erayaltay, cepli ve 12 kişi daha bunu beğendi.

2. emeğin için tşkler. ama 2 kere havlıyo hemde ses çok az telefonda açsak kimse duymaz bunu doğal olarak korkanda olmaz..!!!

3. yaramazlık yapan yegenlerimi korkutmak istiyordum saol:D

4. Güzel paylasım saol

5. güzel

6. Teşekkürler Dinleyelim...;)

7. evet kaşınan bir arkadaş için lazım zaten köpek sesi bu korku ona ömrünün sonuna kadar yeter

8. valla benim kardeşim uyumuyo köpekten çok korkar busayede uyuyo çok sağolun

9. paylaşım için teşekkürler

10. saol kardeş eline sağlık

11. saol

12. Teşekkürler

13. ben indiremedim bile....

14. teşekkür ederim kalın sağlıcakla :)

15. tesekğürler

16. teşekkürler güzel paylaşımın için

17. saol kardeş eline sağlık

18. Arkadaşlar İndirilmiyo :(

19. paylaşım için teşekkürler

Yüklüyor...