IQ nuzu Ölçün(Gerçek Test)

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında mihman tarafından paylaşıldı. Okunma: 11636 | Cevaplanma: 18

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. IQ nuzu Ölçün(Gerçek Test)

tıklaa...

gerekli açıklama sitede mevcuttur.

Yazan: mihman
  2. ne testmiş be kardeşim pehhhh 118 çıktı :)

3. bune yaff 122 yüxek zeka çıktı.. :kop: ama yazılı notlarım öle deil yaff.. :kop::kop::kop: yanlışlık war bu testte.. :ehe

4. bence gerçeği yansitmiyor 124 çıktı sayisal sorulari tahmin ustune yaptim..

5. vayy be...ne zeka varmış bende...testi bitirdim testi bitir tuşuna bastım 4-5 dak. bekledi ama acılmadı...demek hala hesaplıyordu....:ehe ama 161 bekliyordum....:islik
    :ehe

6. 132'i çıktı....Güzel testmiş....

7. 142 cok yuksek zeka mıs :D super yaa :D

8. bu gerçek zeka testi değil buna kanmayın
    (bu arada benimki 136 çıktı:aha:)

9. 146 çıktı :islik

10. 148 çıktı gerçek mi test bilmiom

11. 133 çıktı ama son soruları salladım :D

12. son soruları salladım 130 :D

13. 136(çok yüksek zeka)

14. hepsini salladım 103 geldi:kop:

15. 192 çıktı normal bence :D

16. Tebrikler Testi Tamamladınız ! - IQ puanınız 151 (Süper zeka) olarak hesaplanmıştır.

IQ nuzu Ölçün(Gerçek Test) konusuna benzer içerikler

1. Iq'nuzu ölçün! Tamamen gerçek

Eğer siz bu bayanı saat yönüne doğru döndüğünü görüyorsanız, beyninizin sağ tarafını kullanıyorsunuz. Eğer öbür yönde görüyorsanız, beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz. Bazı insanlar her iki yönde de döndüğünü görüyorlar. Fakat çoğu insan...
  2. IQ Testleri

İnsan zekâsının değerlendirilmesi için hazırlanan ilk test, 1905 yılında Fransız ruhbilim uzmanı Alfred Binet tarafından yayımlandı. Gelgelelim, deneğin bu test sonucunda ortaya çıkan "zekâ yaşını" onun zamandizinsel (kronolojik) yaşına...
  3. Best IQ Test Pro v1.0.1

Ekran Görüntüleri; Gereksinimler;Gereksinimler: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. IOS 4.3 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama...
  4. Iq Zeka Seviyenizi Ölçün - Alfred W. Munzert

Zeka Gücünüzü Keşfetmenin, Üstün Zekayı tanımlamanın, Beyin Becerilerinizi Artırmanın Kolay ve Kolay ve Eğlenceli Yolu.. Kendinizi keşfetmeye hazır mısınız? Zeka seviyenizi ölçmek oldukça eğlencelidir. Bu aynı zamanda beyninizin karakteristik...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 10:49:23