İphone Açılmıyor Acil Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

nserhantr

Üye
    Konu Sahibi
İphone Açılmıyor Acil Yardım Lütfen
Öncelikle Tüm Forum Arkadaslarıma Slmlar.

Dün Aksam Telefonum çalışırken birdenbire kapandı. şarjı bitti zannetmiştim başta ancak şarjıda vardı. telefonum iphone 3g jailbreakli. şarja taktım acılır diye bekledim ancak telefonda hicbir belirti cıkmadı. kapatma dügmesi ve menü tusu ile birlikte 10sn basıp dfu moda aldıgımda usb ile takıyorum bilgisayara ithunes programında sol tarafta iphonesimgesi cıkıyor ana ekran gelmiyor ama sag tıkladıgımda eject ve open new window cıkıyor. hicbirtürlü iphona giremiyorum telefonu normal acmak istedigimde apple logosu cıkıyor telefon tam acılacakken ekran gidiyor ve telefon kapanıyor. telefonumun sürümü 3.1.2 yüklü ve 3.1.2 yüklü iken jailbreak yapmıstım ithunes dan 3.1.3 yükleyip güncellemeye calısıyorum ancak baglantıyı göremiyorum. Telefonumda cok önemli bilgilerim var bilgilerimin kaybolmadan telefonumu nasıl kurtarabilirim. Şimdiden İlgilenen Tüm Arkadaslara Teşekkür Ederim Saygılar... İyi Forumlar

daywalker59

daywalker59

Üye
restore etmelisin sanırım. zaten sana backup yapman için soracaktır. restore etme hatası verirse ki aynı şey benim başıma geldi ve şu an onunla ugraşıyorum, başka pc de dene. ama verilerine garanti veremem

Üst Alt