Iphone 6 plus pil sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 6 plus pil sorunu
i6+ şarjı 1 saatte bitiyor bu yüzünden 1 kez servise gitti pilinde sorun olduğu ve değiştiği söylendi 1 ay kadar sıkıntısız kullandım sorun dün tekrar başladı servise göndermeden cözümü varmıdır.

AdemOyuklu

Üye
benim kindede var sıkıntı ama bu kadar değil sadece 9,1 geldikten sonra oldu ben bunu güncellme gelince gececegini umut ediyorum .

tekrar gönder servise 3 defadan sonra telefonu ya degiştirme yada parasını vermek zorunda değil mi?

• Beğen
Tepkiler: boran9999
boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
benim kindede var sıkıntı ama bu kadar değil sadece 9,1 geldikten sonra oldu ben bunu güncellme gelince gececegini umut ediyorum .

tekrar gönder servise 3 defadan sonra telefonu ya degiştirme yada parasını vermek zorunda değil mi?

Bu gün itibarıyla tekrar servise gönderdim hayırlısı

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Arkadaşın da Dediği Gibi Eğer 3 Kere Aynı Hata Olursa, Cihaz Değişimi Olması Senin Açından Çok İyi Olur. Yepyeni Bir Cihaz :)

• Beğen
Tepkiler: boran9999
Enes

Enes

Üye
bu servis işleri bi enteresan. ben telefonumu orta tuş bozukluğu, ekranda ölü piksel ve ayriyeten sıkışmış pikselden dolayı göndermiştim. Telefonumun değişim sebebini batarya ömründen dolayı yazmışlar, orta tuştan ölü ve sıkışmış pikselden bahseden yok.

AdemOyuklu

Üye
bu servis işleri bi enteresan. ben telefonumu orta tuş bozukluğu, ekranda ölü piksel ve ayriyeten sıkışmış pikselden dolayı göndermiştim. Telefonumun değişim sebebini batarya ömründen dolayı yazmışlar, orta tuştan ölü ve sıkışmış pikselden bahseden yok.

sıfırı ile değişmiş mi ? telefonun

AdemOyuklu

Üye
değiştirdiler ise sıkıntı yok enes :) o ıphonenin hatası pikseller hatalarından dolayı değil :) kullanıcı hatasındn dolayı değiştirilmiş gibi göstermişler :)

hesi bu piksel hatası üretimdendir :)

Enes

Enes

Üye
değiştirdiler ise sıkıntı yok enes :) o ıphonenin hatası pikseller hatalarından dolayı değil :) kullanıcı hatasındn dolayı değiştirilmiş gibi göstermişler :)

hesi bu piksel hatası üretimdendir :)
diyorum ki yolladığım nedenle değil de uyduruk bi nedenden değişim verilmiş bana. yolladığım sorunların hiç biri işlenmemiş yani. yoksa ben yeni cihazımı aldım problemim yok :)

• Beğen
Tepkiler: AdemOyuklu
boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
Tamiratı mümkünmüş bataryada sorun varmış ısınma ve şarjın bitmesinin sebebi oymuş değiştirmek için onay istediler :) (Cihaz olağan dışı ısınıyor garip olan reset atmıyor ve maximum 1 saatte şarj sıfırlıyor.)

Üst Alt