Yardım İphone 5s Wifi yanında dönen simge sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5s Wifi yanında dönen simge sorunu
Merhaba Arkadaşlar.. Wifi'yi açıp appstore'dan uygulama indirdikten sonra ara sıra 3G işaretinin yanında dönen bir şey beliriyor ve telefonu kapatıp açıncaya kadar veya ağ ayarlarını sıfırlayana kadar gitmiyor. İcloud yedekleme ile alakası olduğunu ve uygulamaların indirme işleminin yarıda kesilmesi ile meydana geldiğini okudum ama icloud yedeklemeden sonra da devam ediyor. Şu an hiçbir uygulama açık değil. Tam olarak neden kaynaklandığını bileniniz var mı ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
teli yedek alıp bütün herşeyi sıfırla önce safari çerezlerini sil sonra ağ ayarlarını sıfırla tüm ayarları sıfırla ve son yer olan tüm içerikleri ve ayarları sil e tıkla bu teldeki herşeyi sıfırlar haberin olsun bunları yaptıktan sonra normale döner büyük ihtimalle ;)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
ağ ayarlarını sıfırlayınca düzeldi ama benim merak ettiğim buna sebep olan olay ne

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
kimi tellerde oluyo bişey güncellerken takılı kalıyo bnde olmadı

resul060606

Üye
hücresel veri kapat wifi üzerinden bağlanmayı dene

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
aynı şey bendede oldu teli kapatıp açtım düzeldi ama neden olduğunu bende bilmiyorum :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
sorun yapan indirmeyi devam ettirmek de çözüm olacaktır, ben uygulama satın alırken bağlantı gitti ve sürekli döngüye girdi ap işareti..satın alma işlemini wifi ile bağlanıp tamamlayınca işaret yok oldu.

phasan

phasan

Üye
Bazı programlarda hata bu sorunu verıyor bendede aynısı olmuştu ne program sılınıyordu ne ınıyordu

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
benim gözlemlediğim ''yarıda kalan indirmeler'' ve satın alma esnasında kesilmelerden sonra oluyor, ya işlemi devam ettireceksin ya da ''ağ ayarlarını sıfırlama'' ile sorunu çözeceksin.. umarım ios 8 ile düzelir

Peocawe

Peocawe

Üye
bende de oluyor ara sıra. telefonu kapatıp açıyorum düzeliyor.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
epeydir yapmadı,demek ki indirme esnasında kesilen bağlantıdan dolayı böyle bir hata oluyor. öğrenmiş olduk, tekrarlarsa şundan şundan oldu diye yazarım buraya :)

• Beğen
Tepkiler: Peocawe

Üst Alt