İphone 5s garanti değişim

Sponsorlu Bağlantılar

ulaskral52

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5s garanti değişim
Herkese iyi akşamlar beyler bende iphone 5s var yarın vatandan garantiye yollayacağım telefonda kamerada netleştirme yok puslu gözüküyor ve hiç düzeltemedim, parmak okumasındada arada takılma oluyor birde telefonun şarzı çabuk bitip aşırı ısınıyor bu sebeplerden dolayı garantiye yollayacağım telefonumda çatlak kırık yok lakin birkaç düşürmemde köşelerinde hafiften ezilmeler var kenarlarında bunu sorun ederler mi sizce yenisiyle değiştirirler mi ben apple de 50 dk kadar konuştum kameranın olayını anakartan kaynaklanabileceğini söyledir müşteri memmuniyeti üst düzey yaklaşık 50 dk kadar konuştum inşallah değiştirtebilirim

hikmet366

hikmet366

Üye
degişmeseler bile belli bir ücret karşılığında değişir

ulaskral52

Üye
    Konu Sahibi
Garantim devam ediyor neden ücret istesinler?

ulaskral52

Üye
    Konu Sahibi
Çizikler var ama benim sorunum bunlardan kaynaklı değilki bunları zaten ben yaptım =) benim sorunum touch id okumama sorunu, kamera bulanıklığı ve aşırı ısınma şarz süresi sorunları ben bunlardan dolayı yollayacağım garantiye dediğim gibi birkaç düşürmemde ufak tefek çizik büzülme olsada ekranda vs hiç bir kırık çatlak yok ve gerçekten çok sağlam telefon

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bende düşünüyorum bu şekilde garantiye yollamayı benimde telefonum temiz iki köşesinde çok ufak çizik var. bana değişirler gibi geliyor

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Çizik dışarda olsun sorun olmaz onları baktığı çizik anakart çiziği açıp kurcalamışmı diye özel aletlerle bakıyorlar.rahat ol :)