İstek Iphone 5s Alabilmem Için Yardımınıza Ihtiyacım Var :)

Sponsorlu Bağlantılar

ceza_05

ceza_05

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5s Alabilmem Için Yardımınıza Ihtiyacım Var :)
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere apple türkiye üzerinden resmi satış sitesini açtı bende bu nimetten faydalanıp appleın sitesinden ip5s almak istiyorum yaşadığımız yerde köy bozması teknosa var ordada doğru düzgün telefon yok babamda tutturdu interntten almam güvenli olmuyor diye hep beraber el el versekte appleın orjinal sitesinin ne kadar güvenli olduğunu bir problem olmayacağını babama anlatsak inandırıcı ve teşvik edici yorumlarınızı konunun altına bekliyorum iyiki varsınız :alkis:alkis:alkis

esmeran3

esmeran3

Üye
Kardeşim Apple yazınca hemen apple türkiye yazıyor baban aşağıdan ülke seç e tıkla tüm ülkeleri göster Forum sitelerinde konu mevcut onu okut zaten anlayacaktır:)

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Babana hangi çağda yaşadığını sor. Sonra kendisini düşüncelere daldır. Anlayacaktır.

nokıa_6220

Üye
Ben aldım sağlam. Dün telefon teslim edildi. Sıkıntı yok. Bizim uyanıklara (yerli firmalara) fazla para kaptırmayın

Artles

Artles

Üye
Bende app storedan aldım sıkıntı yok

ceza_05

ceza_05

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar

mehmettech

mehmettech

Üye
-+Öncelikle sanırım en ucuz 5s Apple store'da, ayrıca bir telefonu üreticisindenmi almak daha güvenilir_ yoksa bu telefonu sattığını söyleyen, satan birisindenmi