İphone 4S Güncelleme Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4S Güncelleme Hatası
Şimdi kardeşimin iphonu'nu 6.0.1'den(6.0.1'den tam emin değilim) 6.1.3'e güncellerken cihaz recovery modda kaldı ve itunes e bağlayın diyor. Size Olayı Anlatayım Şimdi Ekranda Güncelleme Uyarısı Geldi Güncellemeyi İndirdik Sonra Güncellemeyi Yap Dedik Ama Şarjın %50'den az olmaması veya Şarj cihazına bağlı olması gerekli dedi. O sırada da şarjı %44'dü. Bende Şarjı Hala %44'ken Şarja Takıp Güncellemeyi Başlattım. Daha Sonra Telefonun Yanından Ayrıldım. Geldiğimde De Bu Sorunla Karşılaştım. Neyse Bilgisayara Taktım İtunes Açıldı Restore Et Dedim Ama Bana İçindeki Tüm Veriler Silinecek Dedi. Fakat İçindeki Resimlerin Silinmemesi Gerekiyor. İnternetten Araştırdım TinyUmbrella Diye Bi Program Varmış. Şimdi Bu Uygulamayı Açıp Telefonu Bağlayıp EXİT RECOVERY Desem Cihazın İçindekiler Silinir Mi? Ya Da Başka Çözüm Öneriniz Var Mı? Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekürler. Android Olsa Sorun Olmaz Da Hiç İos Bilgim Yok :ehe Ve de Acil

- - - Eklendi - - -

Beyler Acil Cevap Lazım :/

- - - Eklendi - - -

Yav Bi Cevap Çok Zor Değil 17 kişi bakmış

- - - Eklendi - - -

Soru Basit. TinyUmbrella İle Exit Recovery Yapsam Cihazin İcindekiler Silinir Mi Silinmez Mi?

Symbianize

Symbianize

Üye
Silinmez

ChasingTheSun

Üye
Silinmez

Üst Alt