iPhone 4 ve 4s - Samsung Galaxy s2 ve s3 - Htc One X Alınır..

Sponsorlu Bağlantılar

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4 ve 4s - Samsung Galaxy s2 ve s3 - Htc One X Alınır..
Selamın aleyküm arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi iPhone 4 ve 4s - Samsung Galaxy s2 ve s3 - Htc One X bunlardan birini alacağım. Kesinlikle pasaport veya yurt dışı olanlar yazmasın. Her 3 markanında aksesuarları orjinal olsun ve mutlaka faturası olsun. Dediğim kriterler uyan satıcı varsa buyursun konuşalım. Ölücü değilim. Ama tutupta yarı yarıya fiyatı düşen s2'ye 1000 lira dersede oralı olmam :oke:

yumyjikk2

Üye
Htc one x var bende 10 aylıkservisten yeni geldi ekran ve anakartı degisti,faturası garanti belgesi ve kutusu var orjinal sarj aleti ve usb kablosu var,fakar orjinal kulaklıgı yok arıza yaptı bende attım yanında kırmızı seffat silikon kılıf ve 2 tane ekran jelatinide verebilirim.Ne kadar fiyat verirsin siyah renk

burak1011

Üye
kardeşim s2 sıfır var alanlar memnun gitti gidiorda bak b istersen

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
Htc one x var bende 10 aylıkservisten yeni geldi ekran ve anakartı degisti,faturası garanti belgesi ve kutusu var orjinal sarj aleti ve usb kablosu var,fakar orjinal kulaklıgı yok arıza yaptı bende attım yanında kırmızı seffat silikon kılıf ve 2 tane ekran jelatinide verebilirim.Ne kadar fiyat verirsin siyah renk

kardeşim kusura bakma siyah renk tercihim değil ayrıca telefonunun anakart vs. değişmiş bana servistede olsa açılmamış telefon gerekiyor.

- - - Eklendi - - -

Böyle kuru kuruya bulamam ki kardeşim. yok mu link ilan no vs ?

blacktalon

blacktalon

Üye
sahibinden.coma bak

burak1011

Üye

kardşim link bu bak istersen

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ilgin için teşekkürler ama grey sonuçta ya satarken sorun çıkar bozulsa adamlar ilgilenmez falan güven olmaz.

kozaluck

Üye
S3 kutusu samsung faturasi var cizigi yok 8 aylik samsung bayiden aldim temiz tel ne fiyat onerirsin

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
pm attım kardeşim

nokia_belle

nokia_belle

Üye
çok ince eliyip sık dokuyorsunuz o zaman paranıza göre sıfır bir telefon almanız daha iyi çünkü 2.el burada telefon çok düşük olmaz hemde o telefonda en ufak çizik olsa mideniz bulanır kullanmak istemezsiniz,cebinizde ki paraya göre sıfır almanız daha iyi yoksa 2.elde o tür dediğim gibi çizik olan telefona denk gelme ihtimaliniz yüksek olacağından sonra satıcıyla papaz olursunuz

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
kardesim once fotograflara bakarım sonra telefonu kontrollü olarak gonderir kontrol eder veririm parayı pttye. ince elemekle alakası yok. cebimdeki paraya alacagım sıfır telefonlar tatminkar degil bana burada yazdıklarımdan lazım.

daksy

Üye
sıfır ayarında hatasız 4s siyah 16 gb var nokta çizik bulamazsın kulaklığını kaybettim diğer aksesuarları kitapçıkları falan duruyor kutusuyla birlikte ilgilenirsen 0541 373 2991 hayırlı işler hocam

cesares_

Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi iPhone 4 ve 4s - Samsung Galaxy s2 ve s3 - Htc One X bunlardan birini alacağım. Kesinlikle pasaport veya yurt dışı olanlar yazmasın. Her 3 markanında aksesuarları orjinal olsun ve mutlaka faturası olsun. Dediğim kriterler uyan satıcı varsa buyursun konuşalım. Ölücü değilim. Ama tutupta yarı yarıya fiyatı düşen s2'ye 1000 lira dersede oralı olmam :oke:
Aleykümselam onur kardeş.elşmde Vatan Computer'dan aldığım Samsung galaxy S3 mini var beyaz renk.daha kulaklıkları usb kablosu dahi jelatininden çıkmadı.ilk günki gibi.kafaya S4 taktığım için satıyorum.istanbul içi elden teslimat.ilgilenirsen özelden yaz.a.e.ol...

atesoglu3888

atesoglu3888

Üye
htc one x uygun fiyatla birakirim pm atarsin ?

whiteghost

whiteghost

Üye
Hocam merhabalar.krıterlerınıze uygun s3 satıyorum.ne fıyat onerırsınız?

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar teklifleriniz için pm atar mısınız?

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar teklifleriniz için pm atar mısınız?

Üst Alt