iphone 4 s aldım fiyatı iyimi?

Konu, 'iPad Genel' kısmında femtv tarafından paylaşıldı. Okunma: 2396 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iphone 4 s aldım fiyatı iyimi?

1499 tl ye aldım bıraz pahalı geldi. Ama 4s yani.

Yazan: femtv
  2. 8-16 gb ?

3. yuh nerede buldun sen 1499 :tl: ye iphone 4s.tebrikler tebrikler :alkis :alkis:oke: :ağlarım:

4. eğer 8 GB değilse iyi

5. 2. El mi,0 mı?

6. iphone 4S'in 8gb olanı yok ki :) en az 16 gb :oke:

7. telefonda bi sakatlık çıkmaz inşallah orjinale çok yakın üretim yapanlar mevcut ..

8. Kardeşim hayırlı olsun. Telefonu herhangi bi teknoloji mağazasından mı aldın yoksa normal bi mağazadan mı aldınnn ? Bide kaç gb

9. sorry :)

10. iyi fiyata almışsın.

11. :ehe

iphone 4 s aldım fiyatı iyimi? konusuna benzer içerikler

1. arkadaşlar 4 gb flash disk aldım fiyat sizce iyimi ( 27 Şubat 2008 | PC-Donanım Genel )

arkadaşlar bugün 4gb flashdisk aldın 4 gb ve kinston fiatı 35 ytl di sizce fiyat iyimi burdaki flash disk fiyatları 8gb:59 ytl kinston marka 4gb:35-40 ytl kinston marka 2gb:20-25 ytl kinston marka 1gb:12-20 ytl kinston...
  2. Kesinleşmiş İphone 4 fiyatları! ( 23 Eylül 2010 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Arkadaşlar Turkcell ve Vodafone nun fiyatları açıklamasına saatler kala Best Buy telefonun fiyat bilgilerini vererek bu gece 00:00 itibariyle satışının başlicanı duyurdu.İşte açıklanan fiyatlar; İphone 4 16 gb.................1589 tl iphone 4 32...
  3. galaxy s mi alıyım iPhone 4 mü? ( 25 Nisan 2011 | Cep Telefonları Genel )

yazın sınavdan sonra bu 2 telefondan 1ini alcam internette baktım türlü türlü yorum var biri diyo iphone nun anteni sorunlu iphone fiyatını değerini vermez diğeri diyo galaxynin android marketi yok 3 tuş sorunu var sizce hangisini alayım.(oyun ve...
  4. iphone 4 gittigidiyor fiyatı ( 31 Temmuz 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

herkese merhaba. benim bi sorum olacaktı. konuyu yanlış yere de açmış olabilirim kusura bakmayın. ben iphone almaya karar verdim iphone 4. yalnız çok pahalı bilindiği üzere. biraz araştırmayla gittigidiyor da ürünü 1300 gibi uygun bir fiyata...
  5. Desire S Mi ? Alayım Yoksa 5830i İyimi ? ( 26 Haziran 2013 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar Bende Şimdi 5830i Var Telefondan Memnunum Son Çıkanları Olmasada Oyunları İyi Oynatıyor. PSP Emu İle God Of War Falan Hepsini Hafif Belli Belirsiz Kasarak Oynuyorum. Arkadaşım Telefonda Beni Oyun Oynarken Gördü Telefona Talip Oldu Onda...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 7:32:13