iphone 4 gittigidiyor fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dream637

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4 gittigidiyor fiyatı
herkese merhaba.
benim bi sorum olacaktı. konuyu yanlış yere de açmış olabilirim kusura bakmayın. ben iphone almaya karar verdim iphone 4. yalnız çok pahalı bilindiği üzere. biraz araştırmayla gittigidiyor da ürünü 1300 gibi uygun bir fiyata buldum. yalnız biraz çekiniyorum almaya çünkü nasıl oluyor da 2500 tl'lik bir ürün bu kadar ucuza satılabiliyor hem de sıfır ve garantisi de mevcut şekilde? biraz aydınlatır mısınız acaba beni? link de burda buyrun

Dampierre

Dampierre

Üye
ürün yurtdışından alınmış çünkü benim arkadaşım amerikadan aldı 450 dolara gayet ucuz yurtdışında apple cihazlar. hatta kendi cihazını 1300 liradan satıp yaklaşık 700 lira kar etmeyi düşünüyordu. sattımı bilmiyorum.

dream637

Üye
    Konu Sahibi
yani bi sıkıntısı olmaz diosn? bana da öyle gelio da işte bi şüphe oldu içimde

süper nova

süper nova

Üye
bu cihaz kayıtlı değil öncelikle bir pasaport bulup kaydettirmek lazım ayrıca o garanti dediği de uluslararası garantidir ve türkiyede geçerli olduğunu hiç sanmıyorum birde gevey turbo sim le simfree oluyor yani normal yazılımsal olarak simfree yerine donanımsal olarak sim kart girişine parça takma metoduyla simfree oluyor ve bu durumda cihazı kapatıp açarken her zaman bir dizi işlem yapmak gerekiyor hattı görmesi için bu sebeplerden fiyat düşük olsa gerek :hmmm

combatheal1

Üye

SİM KİLİTLİDİR. ANCAK TURBO SİM LE HER HATTA AÇIKTIR.

(( GEVEYKULLANIM ŞEKLİ

İNTERNETTEN ÖĞRENİLEBİLİR.))

((LÜTFEN GEVEYİ KULLANMAYI BİLEMEYEN

ALIM YAPMASIN))

(KAYITSIZ OLUP PASAPORT KAYIT YAPTIRILMALIDIR)
yazıyor dikkat edersen isin olmasın bu telefonlarla cok tefarrautladır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt