iOS 9.3.5 yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

DSGNRY

DSGNRY

Üye
    Konu Sahibi
iOS 9.3.5 yayınlandı
Apple son zamanlarda küçük güvenlik güncelleştirmeleri ile iOS 9’da yoluna devam ediyor. Bugün yayınlanan iOS 9.3.5 güncellemeside benzer şekilde kritik güvenlik açıklarını gideren bir güncelleme. Tıpkı iOS 9.3.4’de olduğu gib. Ancak bu seferki gelen güncellemenin daha bir kritik olduğunu belirtmemizde fayda var.

New York Times’ın haberine göre iOS 9.3.5 güncellemesi ile belkide Apple çok büyük bir adım atmış dahi olabilir. Şöyleki art niyetli kişiler tarafından pek çok gizlilik arzeden verilere erişim sağlanabiliyor. E-postalarınıza, metin mesajlarınıza (SMS ve iMessage), rehber ve daha fazlasına iOS 9.3.4’de erişim sağlanabiliyor.

Bu istismarı tespit eden Apple daha öncede benzer kaynaklarca dillendirilen bu konuya acil müdehale ederek iOS 9.3.5 güncellemesini yayınlamış durumda.

iOS 9.3.5 güncellemesi şu anda indirilebilir durumda ve bu kritik güncellemeyi herkesin yapması gerektiğini belirtelim. iPhone, iPad ve iPod touch için iOS 9.3.5 güncellemesini iTunes ile veya Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirebilirsiniz.

weesel

weesel

Üye
Ben 9.3.4'ten memnundum ama 9.3.5'in şarjı daha çabuk bitiyor gibi. Telefon kilitliyken o kadar yemiyor da bi uygulamadayken 9.3.4'e göre baya yiyor. Geçen gün 9.3.4'teyken youtube'da üç şarkı dinlemiştim %1 bile gitmemişti baya şaşırmıştım. Az önce bi oyuna bir iki dk baktım %94'ten 90'a düştü hemen. Fark edilir bi düşüş var bende. Sizde şarj durumları nasıl?

DSGNRY

DSGNRY

Üye
    Konu Sahibi
bende bir değişiklik olmadı açıkçası. Fakat bazen de temiz kurulum yapmak iyi olabiliyor. Nadir de olsa bir kaç dostumun bazı küçük farkları bu şekilde telafi edildi.

weesel

weesel

Üye
bende bir değişiklik olmadı açıkçası. Fakat bazen de temiz kurulum yapmak iyi olabiliyor. Nadir de olsa bir kaç dostumun bazı küçük farkları bu şekilde telafi edildi.
Ben de telefonu sıfırlamayı düşünüyorum bi faydası olur belki.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Ben 9.3.4'ten memnundum ama 9.3.5'in şarjı daha çabuk bitiyor gibi. Telefon kilitliyken o kadar yemiyor da bi uygulamadayken 9.3.4'e göre baya yiyor. Geçen gün 9.3.4'teyken youtube'da üç şarkı dinlemiştim %1 bile gitmemişti baya şaşırmıştım. Az önce bi oyuna bir iki dk baktım %94'ten 90'a düştü hemen. Fark edilir bi düşüş var bende. Sizde şarj durumları nasıl?

bendede aynı durum var daha fazla gidiyor şarj

DSGNRY

DSGNRY

Üye
    Konu Sahibi
Ben de telefonu sıfırlamayı düşünüyorum bi faydası olur belki.
dfu mode ile yükleme yaparsanız faydalı olabiliyor. Daha önceki sürümlerde gördüğüm küçük yanlışklıkları bu şekilde giderebilmiştim. (frame atlama gibi)

weesel

weesel

Üye
bendede aynı durum var daha fazla gidiyor şarj
Benim gözlemlediğim kadarıyla telefon çok daha hızlı şarj oluyor. %100'de de baya gidiyor sadece Whatsapp kullanılıyorsa. Ama oyunlarda performans baya düşüyor. Sosyal medyada bunun kadar aşırılık yok ama 9.3.4'e göre o da az gidiyor.

dfu mode ile yükleme yaparsanız faydalı olabiliyor. Daha önceki sürümlerde gördüğüm küçük yanlışklıkları bu şekilde giderebilmiştim. (frame atlama gibi)
9.3.4'e dönebilme imkanım var mı peki?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
DSGNRY

DSGNRY

Üye
    Konu Sahibi
Benim gözlemlediğim kadarıyla telefon çok daha hızlı şarj oluyor. %100'de de baya gidiyor sadece Whatsapp kullanılıyorsa. Ama oyunlarda performans baya düşüyor. Sosyal medyada bunun kadar aşırılık yok ama 9.3.4'e göre o da az gidiyor.

9.3.4'e dönebilme imkanım var mı peki?
şuan 9.3.4 imzaları açık ama döneceksen acele etmelisin. Çünkü 6 gün sonra iOS 10 yayınlanacak imzalar kapanabilir.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Sanırım 9.3.4 imzaları kapandı arkadaşlar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Tamam çok sağolun :)

Kardeş ben telefonu sıfırlayınca performans baya düzeldi gibi. İstersen bi dene sen de.
Ya 10 gelecek zaten sıkıntı olmuyor ios10 ile düzelmezse bakıcak bi şekilde çaresine

Üst Alt