Anket iOS 9.3.2 OYLAMA(BENCE SÜPER 5S)

Sponsorlu Bağlantılar

iOS 9.3.2 hakkında yorumlarınız?

• Kullanılan toplam oy
    9
legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
iOS 9.3.2 OYLAMA(BENCE SÜPER 5S)
EVET ARKADAŞLAR BAŞLIKTA DA BELİRTTİĞİM GİBİ iOS 9.3.2 BENCE TELEFONU YAĞ GİBİ YAPTI .YAHU SANKİ BAŞKA ÜST MODEL ALMIŞ GİBİ OLDUM ÇOK AKICI OLDU SİZDE DE Mİ BÖYLE OLDU DEĞERLİ FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTEDİM.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Gerçekten güzel bir sürüm oldu. İnşallah daha da iyi 9.3.3 sürümünü yayınlarlar. Ben de şu an 9.3.2'deyim. Gayet memnunum. Hiçbir sıkıntı yok maşallah. Ama veriler ve tanılarda 20 tane filan hata verisi var. Onların çözümü olan 9.3.3 sürümünü yayınlamaları taraftarıyım ben

iPhone 6 İle Gönderildi

İp5furkan

İp5furkan

Üye
9.3.3 betayı denemediniz ki yağ gibi diyorsunuz 9.3.2 ye.

• Beğen
Tepkiler: . . . EmreG . . .
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
  • Beğen
Tepkiler: İp5furkan
legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
9.3.3 betayı denemediniz ki yağ gibi diyorsunuz 9.3.2 ye.
Hocam ben bu sürümde bi eksik görmedim birde 9.2.x den geçmiştim dolayısıyla çok hızlanma gördüm.Bar hareketler ana ekran tuşuna 2 kere basılınca ki hareketler vs.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Yalnız şöyle bi şey var. iOS 10 u da kullandım ben. iOS 10 daki multitasking ve arayüzdeki akıcılık henüz iOS 9 sürümlerinde yok. Bildirim çubuğu kasmasa iOS 10 da kalacaktım.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bu arada 9.3.3 beta 3 yayınlanmış beyler. Yani 9.3.3 çok yakında bizlerle :biggrin:

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Bu arada 9.3.3 beta 3 yayınlanmış beyler. Yani 9.3.3 çok yakında bizlerle :biggrin:
Public betanın yakında geleceği söyleniyor . 9.3.3 tam sürüm Temmuz - Ağustos aralığında gelecek diye kabul edebiliriz . Eylül'e de fazla kalmadı . İOS 10 Ekim'e sarkmaz ise 3 ay içerisinde güncelleme anlamında bolca hareketlilik göreceğiz .

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Public betanın yakında geleceği söyleniyor . 9.3.3 tam sürüm Temmuz - Ağustos aralığında gelecek diye kabul edebiliriz . Eylül'e de fazla kalmadı . İOS 10 Ekim'e sarkmaz ise 3 ay içerisinde güncelleme anlamında bolca hareketlilik göreceğiz .
İyi de güncelleme iyi olmadıktan sonra bir işe yaramıyor ki.9.3.3 te bırakırım en fazla.:lac: