internet ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ixmaix

Üye
    Konu Sahibi
internet ayarları
arkadaşlar telefonumun markası vodafone 547 ama hattım turkcell ve internet ayarlarını yapamadım... Wap yazıp 2222 - wap vodafone yazıyorum bana cvp gelmıyor... Ne yapmam gerek... şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

markuschLz

markuschLz

Üye
Cihazın türkcell'in wap ayarlarını desteklemiyor olabilir veya internet'ten kendin profil oluşturabilirsin bunun için.

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
müşteri hizmetlerini ara yada 532 veya online işlemlerden ayarları iste

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Vodafone üretimi olan bir telefon için diğer operatörlerin wap ya da internet ayarlarını yapmak o kadar da kolay olmaz diye düşünüyorum :D

manisalıyım20

Üye
Kardeş Başardım. Aynı sorun bende de vardı. Bugun çözdüm sorunu. Öncelikle hattımızı turkcell interneti destekleyen bir telefona takıyoruz. Sonra Bilgisayardan turkcell online işlemlere giriş yapıyoruz. Girişimizi yaptıktan sonra Hat işlemleri, Onun altından Cihaz Ayar gönderimi tıklıyoruz. Sağ tarafta hattın takılı olduğu telefonla ilgili bilgileri göreceksiniz (modeli vs. vs.) Ordan wapı işaretliyoruz ve devamı tıklıyoruz. daha sonra hemen hattımızı çıkarıp Vodafone 547 cihazımıza takıyoruz ve açıyoruz telefonu. Telefona bir mesaj gelecektir. Ayarlar Mesajı. Açıyoruz ve mesaj kapanana kadar kur diyoruz ve Turkkcell wap ayarlarımız tamam. Koskoca Türkiyede bu sorunu tek ben çözdüm.
!!! EMEĞE SAYGI !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt