İndirimde ki Nokia telefonlar

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Salihyet tarafından paylaşıldı. Okunma: 6086 | Cevaplanma: 17

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. http://www.hepsiburada.com/nokia-e63-/productDetails.aspx?categoryid=371946&productid=telcepnoke63

Hepsiburada.com : NOKIA 5800 XpressMusic ( 8 GB HAFIZA KARTI HEDİYE ) | Telefon

şu telefon da çok güzel çok kullanışlı

Hepsiburada.com : TOSHIBA PDA G910 KAMERA+GPRS+GPS+WRILESS+PARMAK İZİ OKUYUCULU CEP BİLGİSAYARI + ROUTE 66 NAVİGASYON | Telefon

bu fiyatlara şimdi alsam mı yoksa biraz daha bekleyip mi alsam :hmmm
    Lacoste ve aziz360 bunu beğendi.

2. Salih acıkçası ben de yakın bir zamanda cep telefonu alacağım benim düşündüğüm telefon 5800 dı ama sitemizdeki olumsuz yorumlar kafamı karıştırdı ne yapacağımım şaşırdım ama sana şunu söyleyeyim nokia dan şaşmamak lazım.

3. Arkadaşımda vardı, ve bir süre kullanma fırsatı buldum, güvenilir bir yerden alındığında problem yaşanmıyor
  4. bu ara gerçekten tam telefon almalık zaman 2 ay sonra felan trt vergileri gelecek o zmn pahalanack en iyisi şimdi almak:oke: teşekkürler salih abi
  5. Trt zammı da varya tuz biber :agla:
  6. Yani ben 5800 almayı düşünüyorum burayı takip edeyim bari.

--------------- Ekleme ---------------

Evet oda canımı sıkıyor açıkçası :allalla:
  7. şuna bak yaa nasıl ucuzlamışlar..
  8. Toshiba'nın fiyatı iyiymiş yahu :hmmm
  9. Kaçırma G910 nu Al Salih Stok Kapatıyorlar Sanırım
  10. 5800 al Salih başkasını düşünme..
  11. 5730 düşünüyordum, fiyatı düşeni alacağım
  12. iyi bir tercih olur Salih..
  13. arkadaşım SE G705 düşünürmüsün bence o da çok iyi ve fiyatı vatan bilgisayarda acccayip uygun
  14. Ben n86 düşünüyorum ama çok pahalı bıraz daha beklicez mecburen
  15. Evet Salih 5730 hakkında iyi yorumlar alıyorum örneğin şu site

http://www.hepsiburada.com/nokia-57...spx?categoryid=16001&productid=tekceonok5730x

Yorumlara bir bak derim :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Nokia dan şaşmamak lazım.
  16. trt vergisi ne ya??
  17. arkadaşım hiç bekleme. Allah (c.c) sabır edenleri sever ama bir insanın eline fırsatta bir kere geçer. Ben buna inanırım
  18. Trt ek kanalları için radyo ve televizyon barındıran tüm elektroniklerden vergi alacakmış.

Aslında müthiş derecede haklısın, ilk fırsatı değerlendirmek gerekiyor.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.