İndirdiğimiz Uygulamaları Telefonumuza Yüklemek.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kǔr Şâd

Üye
İndirdiğimiz Uygulamaları Telefonumuza Yüklemek.
Merhaba, ben çok memlun olmadığım Turkcell T20 hakkında sorularım olacak.

Market üzerinden indirdiğim programları telefona nasıl kuracağım, indirdiklerim Uygulamalar kısmında görülüyor ama değişen yok.

serif55

serif55

Üye
Market üzerinden indirilen programlara zaten indirdikten sonra kurulması için izin veriosun uğurcan kardeşim, indirlenler senin menündemi gözükmüyor yoksa doğrumu anladım değişen yok derken neyi kastettin?

PriZm

PriZm

Üye
memnun olmassın tabi.Android alacaksan en düşün ideos x5 alman lazımdı.

Kǔr Şâd

Üye
Go Launcher'i indirdim mesela. Telefona kurulumu için izin verdim indirdikten sonra, ancak değişen olmadı ve telefonun Uygulamalar kısmında gözüküyor. İçeriğine girince Ram yemediğini görüyorum ama.

serif55

serif55

Üye
Kǔr Şâd;4184692' Alıntı:
Go Launcher'i indirdim mesela. Telefona kurulumu için izin verdim indirdikten sonra, ancak değişen olmadı ve telefonun Uygulamalar kısmında gözüküyor. İçeriğine girince Ram yemediğini görüyorum ama.

İndirdikten sonra açmadıysan değişen bişey olmıcaktır tabi indirdiğin program bi arayüz çünkü, uygulamalar listesinde görünmemesi normal. Home tuşuna basıp ordan Go Launcher ı aktif etmelisin ilk önce ;)

Kǔr Şâd

Üye
Tıklıyorum, ama değişen hiçbirşey yok.

serif55

serif55

Üye
marketten zeam launcher yazıp indirebilirmisin dostum birde onu dene aynı şekilde; uygulamayı kur ana ekranına gel hom tuşuna basıp arayüzü zeam launcher olarak ayarla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt